Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen tippeket ajánlanátok...

Milyen tippeket ajánlanátok vitaminok, táplálékkiegészítők reklámozására?

Figyelt kérdés
MLM rendszerben forgalmazott termékekről van szó. Egyenlőre weboldal elkészítésére gondoltam. Minden egyéb lehetőség is érdekelne, amitől beindulna az üzlet.
2009. febr. 23. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Gyorsan lépj ki az mlm-piramisból és keress valami valódi munkát!
2009. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben normális mlm-ben vagy, akkor nem kell weboldalt készítened, hiszen saját vendégoldalt kapsz az áruháztól


egy tisztességes mlm nem reklámoz, így ha a céget óhajtod képviselni, jobb ha az oktatás szerint haladsz és nem kitalálsz magadnak egy sajátot, mert az sosem válik be, az iylenek miatt vannak a negatív mlm utáló emberek


tehát ha egy tisztességes mlm rendszert képviselsz, ne tedd fel a termékeket mindenféle gagyi gportálos stb oldalakra se teszveszre meg vaterára mert az gáz

2009. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Már ne haragudj, de ez butaság, mi az, hogy "egy tisztességes MLM nem reklámoz"?! A disztribútoroknak éppen az a feladata, hogy reklámozzák, promózzák a termékeket (és a hozzá kapcsolódó üzleti lehetőséget). Ha nem reklámozod, senki nem tud róla, miből lesz a forgalom?! Érdekes elképzeléseid lehetnek erről a szakmáról. A cégek épp ezt tanítják, hogy reklámozd... Te magad... szájreklámmal, ajánlásokkal, úton-útfélen, de hacsak nem valami begyöpösödött őskori cégről van szó, akkor elsődlegesen épp hogy az internet jön szóba.


Kedves Kérdező!

Topvezetőként azt ajánlom, hogy légy teljes mértékű tudora a témának. Ez azt jelenti, hogy válassz ki max(!) 2-3 terméket a termékpalettátokról, azt szedd sejtjeire (értsd: alkotóelemeire), mindegyikről tudj meg mindent, ne tudjanak feltenni neked olyan kérdést, amire nem tudod a választ... és ha ez megvan, akkor keresd meg ezeknek a termékeknek a felvevőpiacát. Kinek van rá szüksége, de még inkább: kinek van rá igénye!!! (Hisz gyakran azok, akiknek SZÜKSÉGÜK lenne rá, inkább megdöglenének, semmint kiadjanak egy táplálékkiegészítőre 5-6 ezer forintot. Tehát ha tényleg nagyon jók a termékek, de persze ehhez különleges minőségű, exkluzív termékek kellenek, nem tucat-bóvli... akkor azt keresd meg, hogy ki az, akinek igénye is van rá, és máris hatalmas vevőköröd lesz.) Mire gondolok például? Én vagyok rá az élő példa, mert nekem szakmai kiváncsiságomat keltette fel két olyan termék, amit kipróbáltam, pusztán a jó weboldala miatt! Ez a két weblap (talán még mindig megvannak): a [link] és a [link] NAGYON PROFI és informatív mindkettő!

(Pedig "gagyi ingyenes weblapon" van, ahogy azt leszólta az imént barátunk.)

Sok sikert, menni fog... ha a legfontosabb megvan hozzá: elszántságod és hited önmagadban!!! ;-)

(Hozzáteszem, hogy ma már a menő cégek saját maguk forgalmaznak, és a disztribútoroknak nem kell, sőt, nem is szabad eladniuk, pusztán az információt áramoltatják, hogy a terméket minél többen megismerjék.)

2009. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó terméknek nem kell cégér!!!


Erdemes megnezni a health first Vitaminokat!


Magyar importör kanadai gyár OÉTI bejegyzés,

és valóban hatásos készítmények

nagy dózisu kiszerelésekben


Igaz k_rva drága, de roboráló!

2009. jún. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Health First


[link]

2009. jún. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mi háttércégünk nagyon odafigyel rá, hogy a vállalkozók ne reklámozzanak! Youtube-on is láttam egy videót, de rá két hétre eltűnt, mert itt tilos!

A mi mlm cégünk arról szól, az a lényege pont, hogy amik nálunk kaphatóak termékek, azok nem kerülnek bolti forgalomba, így reklámozni se kell(nem is szabad) őket. Hiszen így az a pénz, amit a vállalkozók között osztanak szét, már el lenne költve reklámköltségre. Nálunk bemutatásra kerül az üzleti terv, és eldöntheti az érdeklődő, hogy tetszik-e neki az üzlet, illetve a termék.

Tőlem korrekt tájékoztatást kap róla.

Egyik előttem szólónak igaza volt abban, hogy egy korrekt mlm rendszernél tényleg kapsz egy saját oldalt, ahol az érdeklődőid is körülnézhetnek.

Az üzlet pedig szerintem is a módszertől indul be, és hogyha azt követed, nem pedig a nagy mértékű eladástól. Én arról tudok beszélni, amivel én foglalkozom, nálunk ez csak egy saját forgalmat jelentene, és ebben hosszútávon nincs fantázia... nálunk csoportforgalom van és egy fogyasztói hálózatot építünk ki, aminek nem éppen a nagy mértékű eladás a lényege. (Megkérdezhetem, hogy mivel foglalkozol? Mert így lényegesen könnyebb lenne ötletelni:))

Remélem segítettem.

2010. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!