Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen oldalt készítsek, mire...

Milyen oldalt készítsek, mire van igény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy gondolom hogy nagyszerű programozó vagyok, de... szeretnék profitálni abból, amit tudok, hogy legyen egy kis plusz pénzem. Egyetlen gondom van csupán, hogy nem tudom hogy milyen oldalt készítsek.. értem ez alatt pl. a közösségi oldalt. De, abból már sok van. Játék oldal sem kell senkinek, rengeteg van. Így hát nem tudom mihez kezdjek, mit készítsek, ötleteket várok!


Köszönöm a választ, és boldog karácsonyt mindenkinek! :)


2010. dec. 24. 21:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írom: nem tudok Neked üzenni, nézd meg a válaszom alatt a "Privát e-mail a kérdés kiírójának" linket, ezzel írhatsz nekem a rendszeren keresztül.
2011. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szoval szerintem, nezd meg ezt az oldalt. Nagyon sok a remek kerdes, de a valaszolok tobb mint fele nem a kerdesre valaszol, hanem csak a velemenyet mondja. mit szolnal ehhez:

mondahulyevelemenyedgyokerugysemerdekellsenkit.com

Ha kesz van szolj, kuldom a szalmaszamom, ahova utalhatod a bevetel 50%at. Persze jo uzlettarskent meghagyom az alkotoi szabadsagod, valaszthatsz egyszerubb domaint is.

2011. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Hello!


Ajánlom figyelmetekbe a www.abadus.hu oldalt, ahol a programozók hírdethetik a szaktudásukat és ajánlatokat tehetnek munkákra, aki meg weblapot szeretne, az meghírdetheti a munkát ingyen és csak a beérkezett ajánlatokból kell válogatnia!


üdv

2011. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 _dry_nn válasza:
szerintem neveldét csinálj pl.mikulás vagy hal nevelde vagy esetleg foka nevelde meg ilyenek
2011. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!