Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen oldalt készítsek, mire...

Milyen oldalt készítsek, mire van igény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy gondolom hogy nagyszerű programozó vagyok, de... szeretnék profitálni abból, amit tudok, hogy legyen egy kis plusz pénzem. Egyetlen gondom van csupán, hogy nem tudom hogy milyen oldalt készítsek.. értem ez alatt pl. a közösségi oldalt. De, abból már sok van. Játék oldal sem kell senkinek, rengeteg van. Így hát nem tudom mihez kezdjek, mit készítsek, ötleteket várok!


Köszönöm a választ, és boldog karácsonyt mindenkinek! :)


2010. dec. 24. 21:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem pl. van egy ötleted. Csak sajna programozó nem vagyok. De keresek majd egy honlap készítőt megcsinálja egy fix összegért és kész. Isten ments, hogy én felezzek valakivel. Szerintem reklámozd magad, hogy olcsón, jó minőségű honlapot készítesz. Több megrendelőd lenne, mint hogy várod, valaki ötletet adjon neked. Az ötleteket nem szokás csak úgy megosztani bárkivel. Az emberek nem hülyék. Ez az üzleti világ. Senkinek semmit sem mondani.
2010. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Gondolj bele: ki szakítja a nagyobb lóvét? Az építész aki kitalálja, hogy milyen legyen a ház, vagy a kőműves aki összerakja?

A programozni tudás nagyon kevés. Abból még nem lesz jó weboldal.

2010. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Rendben, teljesen igazatok van, köszi mindenkinek :)
2010. dec. 25. 16:11
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy ideje azon gondolkodom, hogy a pasiknak miért nincs olyan chatelő oldala, mint nekünk nőknek a nőklapjacafé )nlcafe) A férfiak is szeretnek netezni, dumálni. Ott max pasisabb témák lennének, mint sport, politika, nők, humor, pénz, stb. A pénz meg nekik is a reklámokból jön. Ez hogy tetszik?
2010. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is programozó vagyok. Nekem van egy jó ötletem csak egyedül kevés vagyok hozzá. Ha gondolod megbeszélhetjük.

2010. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Üdv!


Nekem lenne egy ötletem, egy keveset értek a programozáshoz is, de "gyerek" vagyok még ahhoz, hogy egyedül megcsináljam. Ha érdekel írj.

2010. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Csináltál már oldalt?

Muti meg!

Én vállalkozó vagyok.most épp programozókat keresek egy portál kidolgozására.Olyan ami még nincs a világon sehol!

2010. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Utolsó! Engem érdekelne!
2010. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
privátban
2010. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó az alap ötlet, mert ha alapvetően fizetősként szeretnéd hirdetni a szolgáltatásodat, mindenképpen előny, ha már fel tudsz mutatni referenciákat. Higgy Magadban, alkoss, gyűjtsd össze a munkáidat egy bemutatkozó-referencia oldalon, és ennek címét mellékeld majd a hirdetésekben vagy önéletrajzodban.


Többen írták, hogy hülyeség ily módon hirdetned Magad, mert akinek van ötlete, az pénzért megcsináltatja a weblapot, és kész. Ez azonban nem mindig igaz. Vannak olyan helyzetek és ötletek, ahol (a megfelelő jogi védelem mellett persze) jó megoldás az is, ha az egyik üzlettárs az ötletet, a másik pedig a megvalósítást teszi bele, az egyéb feladatokat megosztják, és a bevételen is - előre meghatározott arányban - osztoznak.


Konkrétan a saját pályafutásom alatt is kipróbáltam mindkét verziót, és mindkettő működőképes. A körülményektől és a tevékenységtől is függ, melyik a célravezetőbb adott esetben...


Pl. most is van egy ötletem, ami megérne egy beszélgetést, mindjárt is írok egy privátot a kérdezőnek :)

2011. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!