Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megfordult már valakinek a...

Megfordult már valakinek a fejében, hogy a testét árulja?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetbe kerültem, csődbe ment a vállalkozás, és ott sok tartozás. Munkalehetőség nincs. Diplomám van, de semmit nem érek vele.

Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyesmi megfordul a fejemben.

Persze nem az utcára kiállva, amolyan luxusrosti féle :D :SSSS Már tényleg nem tudom mit csináljak, lehet, hogy pár napon belül ki kell költözni az albérletből...


2010. dec. 9. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, megbeszéljük ;]
2010. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

elírtam, *luxusprosti


Küldök :P

2010. dec. 9. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen. Sőt kuncsaftot is szereztem, úgy volt, hogy heti 1-2 alkalommal fél-egy órát töltene velem (aranyos volt, bevallotta, hogy tovább nem is bírná), és ezért cserébe egy belvárosi lakás használatát (tehát ott lakhatok, és a rezsit is ő állja), valamint alkalmanként 30 ezret fizetett volna. Ez abban a helyzetben, amikor három hónapja a kajám vajas kenyér és főtt vagy sült krumpli volt, mert az albérleten felül csak erre volt pénzem, iszonyú jól hangzott.


Mindenesetre mondtam, hogy meggondolom, hazamentem, és a szó szoros értelmében nem tudtam tükörbe nézni. Pedig még nem is csináltam semmit!!

Nem lettem volna képes erre. Így aztán felhívtam szegény pasit, nagyon sajnáltam, mert aranyos volt meg minden, és nagyon csalódott volt, amikor mondtam, hogy mégsem. Nálam ez lett a vége. És igazából nem bánom, mert még másfél hónapig szenvedtem a pénztelenség miatt, de utána helyrejöttek a dolgok anélkül, hogy ilyesmit tettem volna :)

2010. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszod, tanulságos volt, szerintem én is így éreznék ahogy te, képtelen lennék megtenni :S Az nem semmi, ahogyan már el is voltak rendezve a részletek, én idáig még nem jutottam, csak ma jött az ötlet, de gondolom, nem is fog tovább folytatódni.

Remélem én is megúszom pár szűkös hónappal, még kérdéses a dolog, ha visszaköltöznénk a szüleinkhez, az anyagilag jó lenne, de képtelen lennék, annyira örültem, hogy végre külön költözhetek, nem egyszerű velük, és kicsi a lakás nekik meg még a páromnak is nekem is. a lakást szeretném megtartani. :(

2010. dec. 9. 17:04
 5/5 anonim válasza:

Ha pesten csinálod jól lehet vele keresni(tapasztalat), de soha ne legyen "felettesed", mert akkor nem szabadulsz.Vannak oldalak, ahol tudod magad hirdetni, de ez pénzbe kerül.Erős pozitív hozzáállás, semmi más, ez a lényeg.

Plusz van egy oldal, mydirtihobbi.com, lehet nem helyesen írtam, itt állítólag mások fizetnek azért, h láthassák a képeidet és a videóidat, ezt otthonról csinálhatod.

Ez manapság már nem szégyen, csak kérlek, az út szélére ne állj ki, mert az veszélyes!

2010. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!