Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Eladó cégek, B. T. -k?

Eladó cégek, B. T. -k?

Figyelt kérdés
Képzavarban vagyok. Eladó cégek, tartozással terhelten. Van egy xy B.t közel 5milla tartozással, 2millió a vételár. Most akkor nekem fizetnek 2millát, v van aki megvessz ilyet 2millióért? Nem értem. Aki tud adjon értelmes választ.
2010. nov. 5. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked nem fognak adni 2 milliót az biztos. Attól, hogy van tartozása a cégnek, attól még lehetnek eszközei, amiknek értékük van. Már azok is elérhetik a meghirdetett árat. Ezen kívül az a cég már működik, vannak partnerei, vásárlói, ez bizonyos üzleteknél bőven megérhet 7 milliót. Egy jó helyen lévő üzlet bérleti joga magában sokkal többet ér.
2010. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de a cég több éve áll számlákat nem adott ki. Járulékok folyószámla tartozás , s akár lízingelt kocsival. "eladó"
2010. nov. 5. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek úgy vannak, hogy neked fizetnek 2 milliót, ha átveszel egy céget, amin 5 millió tartozás van. Ezen így 3 milliót nyer az eladó, te meg 2-t, ha el tudod temetni a céget úgy hogy ne kelljen kifizetni az 5 millió tartozást.
2010. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz, 2. válaszoló. Akkor jól gondoltam. Thx
2010. nov. 5. 14:02
 5/5 anonim válasza:
ha bt ről van szó akkor a cégen semmi nincs mivel ott a cégvezető felel a saját vagyonával arra van ráterhelve nem pedig a cégre nálunk is igy van
2010. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!