Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üdv gépészeti szigetelést...

Üdv gépészeti szigetelést akarok vállalni még az emberek is meg vannak hozzá de egyszerűen nem tudok munkát találni. 6 éve melózok benne és vállalkozni szeretnék. tudnátok ebben segiteni?

Figyelt kérdés

#szigetelés #gépészeti szigetelés
tegnapelőtt 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

"6 éve melózok benne és vállalkozni szeretnék"

"de egyszerűen nem tudok munkát találni"

Valaki érti ezt az eszmefuttatást?

tegnap 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

első válaszoló

rosszul fejeztem ki magam . igen 6 éve melózok benne de alkalmazottként! És nem szeretnék alkalmazott lenni . szeretnék saját vállalkozást! Ezért kérdezem hogy hol találok gépészeti szigetelő munkát ? Sokan mondták hogy csak akkor lehet bejutni nagyobb építkezésekre ha vannak kapcsolataid de sajnos nekem nincs .

tegnap 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

"akkor lehet bejutni nagyobb építkezésekre ha vannak kapcsolataid de sajnos nekem nincs"

Mennyi pénzzel vágsz bele?

Milyen eszközeid vannak?

Milyen referenciáid vannak?

ma 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!