Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy webshopom. Ahol pl...

Van egy webshopom. Ahol pl élelmiszerek, gyerek ruhák, felnőtt ruhák vannak de nagyon kevés vásárló van. Nemrég indult el a webshop. Több helyen is hirdetem. Mit tanácsoltok hol érdemes hirdetni?

Figyelt kérdés
Van itt vállalkozó akinek van esetleg valamilyen ötlete?
okt. 10. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen jellegü kis webshoppal nem fogod tudni felvenni a versenyt a nagy, országosan ismert webshopokkal szemben. Ki akar noname oldalakról rendelni?
okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Jellemzően minden új vállalkozásnak idő kell mire beindul. Persze az is hülye aki azt hiszi, hogy egy telített piacon labdábarúghat sok nagy mellett.
okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Kerestess a Google-val valamilyen általad is forgalmazott termékre mintha egy szimpla vevőjelölt lennél, és nézd meg, hogy hányadik találatként jeleníti meg a te boltodat.

Ha nem vagy elégedett az eredménnyel, azaz sokadik a boltod a listán, akkor nézz utána, hogy mit jelent a keresőoptimalizálás.

okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Optimalizálás már kb semmit a legtöbb esetben. Pillanatok alatt rádvernek a hirdetésekkel vagy egy brand-el.
okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 krwkco ***** válasza:
76%

"Mit tanácsoltok hol érdemes hirdetni?"

Ha nem zavar, hogy helyszíni átvételért jönnének a vevők, akkor a környéken szórólapozhatod az URL-t. Ha jók az áraid és nincs kiszállítási költség, akkor ez segíthet a beindulásban. Megszabhatod, hogy átvétel mondjuk 18 és 19 óra között. Vagy sétatávolságra ki is viheted. Egy kis testmozgás nem árt. :-)

okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5ös: én is gondoltam már rá. Bár már dobtam be több száz szórólapot könyvekkel kapcsolatban és senki nem keresett. Szerinted mit lenne érdemes ráírni a szórólapra?
okt. 10. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány milliárdot költöttél reklámra?
okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Szórólapra semmit, értelmes ember nem vásárool szórólapból, aki igen, az max olyan őskövület akinek egy webshop kínai lenne.
okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 krwkco ***** válasza:
61%

"Szerinted mit lenne érdemes ráírni a szórólapra?"

A honlap címét, és azt, hogy ott milyen kategóriájú dolgok kaphatóak. Esetleg 1-2 árat, amit különösen kedvezőnek tartasz.

okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Youtube-on keress rá a dildo dodo-ra, na így kell szórólapoznod a sikerhez.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!