Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes lenne inkább a saját...

Érdemes lenne inkább a saját vállalkozásba bekapcsolódnom, vagy folytassam az irodai karrieremet?

Figyelt kérdés

Mivel sima gimnáziumba jártam, így 18 évesen csak egy érettségim volt. Nagyon tanácstalan voltam akkoriban és nem tudtam merre tovább, így jelentkeztem egy közgáz egyetemre. Jelenleg gyakornokként dolgozok egy multinál év eleje óta, és mivel januárban az egyetemmel, így a gyakornoki munkámnak is búcsút kell vessek. A cégnél jelenleg hiring freeze van, ezért esélytelen, hogy munkát ajánlajank fel nekem. Így elgondolkodtam, hogy merre tovább.


Apámnak van egy egész jól működő vállalkozása és felajánlotta nekem, hogy csatlakozzak hozzá, mivel van potenciál a cégben és simán tudnék neki segíteni. Régebben, amíg nem dolgoztam gyakornokként, addig segítettem neki amikor tudtam suli mellett, szóval már van betekintésem. Ez egy hosszú és türelmes befektetésnek tűnik, amire mindent megtanulnék, plusz nem ártanak akkor egy szakmát szerezni, ami a vállalkozásához kapcsolódik, mivel a közgáznak sok köze nincs ehhez (kisebb irodai jellegű munkákon kívül).


Nem annyira tudom, hogy merre tovább, mert mindkettőben hosszútávon jó lehetősgek lennének. Az irodai munka talán biztosabbnak tűnik, viszont én úgy érzem magam, hogy nagyon korlátozott vagyok és egy mókuskerékben lennék. Talán ez az, ami miatt ezen elgondolkodtam mostanában.



tegnap 21:41
 1/3 anonim válasza:
¯\_(ツ)_/¯
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jard a sajat utad, aztan ha ugy alakul apad cegebe barmikor kapsz melot
ma 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a családi vállalkozást választanám. Nem másnak kell pénzt gyűjteni hanem magatoknak.
ma 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!