Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Cryptosok! 1kocsis_srt tapaszt...

Cryptosok! 1kocsis_srt tapasztalatok?

Figyelt kérdés

szept. 15. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tökéletesen értem amit írsz, de ne csinàljunk màr úgy mintha akkora nagy megugorhatatlan luxus lenne hogy valakinek van hàrom dràgàbban kinéző de amúgy használt piacon pàr évesen màr olcsóbban hozzàférhető kocsija.
szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az nem szorul rá arra, hogy fogalmatlan idióták befizessenek hozzá 50-100 ezer forintot, vagy nem tudom mennyit.
szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha csak havi 10 ilyen befut neki, az havi 500e - 1m Ft. Csak abból, és ahogy làttam nem csak a kriptózàs az egy biznisze ami van.
szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan forex- és kripto-gurut, akit 20 millióra büntetett az MNB ilyen befektetési tanácsadás miatt.
szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen loserbe nem erdemes penzt fektetni...
szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, hívd meg egy kávéra valami puccos helyre és beszélgess vele!
szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!