Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell elkezdeni egy...

Hogyan kell elkezdeni egy vállalkozást , mit kell tennem , hová kell forduljak , mire kell figyelnem és mire kell számítanom ? Mire van szükségem , mennyire könnyen bukhatom el az összes befektetett pénzemet ?

Figyelt kérdés

Szüleim régóta noszogatnak és ismerőseim már állandóan kinevetnek és nem értik miért nem merek belevágni egy vállalkozásba .

Én nem értek hozzá , hogy hogyan kell vállalkozni és épen ezért félek is tőle , mert tudom ha elveszítem a spórolt pénzemet , lehet többé nem tudok már össze spórolni , nem hogy ugyanennyit , de még a negyed részét sem .

Nekem mindig s mindenki csak azt hajtogatja , egyszerű mint a pofon , csak bátorság kell hozzá !

Valóban elegendő lenne ehhez önmagában "csak maga a bátorság ?


júl. 24. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezekre a kérdésekre önmagadtól nem találod meg a választ a Google segítségével akkor egyszerűen te életképtelen vagy a vállalkozáshoz, bele se kezdj
júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első körben nem azon kell gondolkodni, hogy hogyan kell elindítani egy vállalkozást, hanem azon, hogy mire vállalkoznál. Kereskedelem, szolgáltatás stb. Van valamilyen szakmád, végzettséged?
júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szolgáltatásban gondolkodnék .

Mezőgazdasági végzettségem van , de nem magában a mezőgazdaságban terveznék dolgozni , hanem árkok , tavak töltéseit , patak partok és medrek tisztításában , kaszálásában gondolkodok elsősorban .

Csak hogy önmagamnak dolgozhassak és ne pedig másoknak , illetve másoknak , de úgy , hogy én szolgáltatok és nem valakin keresztül pl : nem egy vállalkozónak az egyik alkalmazottja ként .

júl. 24. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok: árok, patak, meder általában önkormányzatokhoz tartoznak. Nem biztos, hogy kezdő vállalkozóként te kapnád meg a munkát tőlük.
júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen azt hallani , hogy a legtöbb helyen már kialakultak a szolgáltatások , illetve az , hogy megvannak a vállalkozók , akik évek óta rendszeresen végzik ezeken a helyeken a munkákat .

Ám voltam egy településnek kaszálni a település polgármestere a céget kérte fel a munkára , ahol dolgozok és épen én dolgozok azzal a géppel , amivel a kaszálási munkákat végezzük .

Beszéltem a polgármesterrel és azt felelte határozottan , hogy biztosan más települések is igényt tartanának ilyen gép szolgálatára .

Innen indult az ötletem , mi lenne ha megpróbálnám .

júl. 24. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egy könyvelőt és elmondja milyen céget jobb alapítani.
júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondolom a könyvelő sok mindenben tud adni felvilágosítást .

Ha elmondom a könyvelőnek , mit s hogyan szeretnék , mik a terveim , a könyvelő már meg tudja mondani , hogy érdemes e komolyabban foglalkozni a terveimmel , vagy sem .

Nos , köszönöm szépen a hasznos tanácsokat .

júl. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!