Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozással vagy...

Milyen vállalkozással vagy befektetéssel lehet megtízszerezni a befektetett pénzt?

Figyelt kérdés

Pl. 2 millió befektetett pénzből csinálni 20 milliót.

Sok embert ismerek a környezetemben, akik nagyon kevés tőkével indultak el, és mára már dúsgazdagok.

Kiváncsi vagyok mások tapasztalataira is.


2021. febr. 17. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy olyannal

-ami nagyon kockázatos

-vagy olyan amiben nem a vállalkozási ötlet, hanem a rengeteg beleölt munkaóra hozza a jövedelmet

-vagy akármivel ha végtelen idő áll rendelkezésre (egy 1%-os profitrátájú vállalkozás is eléri majd a 20 millió forintot sok-sok év múlva).

2021. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, és mondjuk fél év alatt.
2021. febr. 17. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad az első két verzió. Vagy vállalod a kockázatát annak, hogy mondjuk nem 20 millió, hanem 20 ezer forint marad belőle és lehet bitcoin-swapokkal meg egyéb gigantikus kockázatú befektetésekkel próbálkozni vagy éjt nappallá téve kell dolgozni - egy jobb gazdasági tanácsadó vagy orvos talán meg tud keresni ennyit, ha nem eszik, iszik és alszik fél évig.
2021. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ha lenne ilyen, és tudná az itt időpazarló bagázs, akkor megmondaná neked ingyen ahelyett, hogy zsírosra keresné magát?
2021. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: Van ilyen, nem is kevés.
2021. febr. 17. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sok embert ismerek a környezetemben, akik nagyon kevés tőkével indultak el, és mára már dúsgazdagok."


Miért nem őket kérdezed meg?

2021. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Fél év alatt megtízszerezni a tőkét? Ez engem is érdekelne!
2021. febr. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Aha. Hazudnak. Fél év alatt nem megy.
2021. febr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sok embert ismerek a környezetemben, akik nagyon kevés tőkével indultak el, és mára már dúsgazdagok."


Igen, és fél év alatt csinálták meg? Gyanítom, hogy nem.

Amúgy kérdezd meg őket, hogy csinálták, mondd meg, tanulni szeretnél tőlük és csináld utánuk.

NEM BIZTOS, HOGY SIKERÜLNI FOG!

Van, aki tud bánni a pénzzel és van, aki nem.


Leírok egy példát, ami látszólag nem illik ide, de ha elgondolkodsz rajta, akkor rájössz, hogy mégis:


Nálam jobb anyagi körülmények között élő ismerős megtudja, hogy megyünk Görögországba nyaralni. "De jó Nektek!" - hangzik fel az irigykedő mondat.

Hogy még érdekesebb legyen a helyzet: Ő egyedül él - én meg egyedül neveltem a gyerekem, tehát egy pénzből még el is kell tartanom valakit, az utazás is 2 személyre fizetendő, azaz dupla pénz.


Nos, miután kiirigykedte magát, megkérdeztem tőle (dohányzott) hogy mennyit szív el egy nap? "Két doboz cigit" - jött a válasz.

Nos, az egy hónapban, akkor volt 60 ezer ft. A mi görög nyaralásunk 10 napra, 2 személyre 50 ezer ft, amire 1 teljes évig spóroltam.

Hogy jön ez ide? Van, aki lényegesen több pénzt sem tud beosztani és van, aki a kevésből is tud "sokat" csinálni :-)

2021. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

6:

Az hogy ismerem, nem azt jelenti hogy napi kapcsolatban vagyok velük, és ilyeneket kérdezgessek.

2021. febr. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!