Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki mennyiből lett e.v vállalko...

Wcpumpa01 kérdése:

Ki mennyiből lett e.v vállalkozó és mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mert elegem van a napi robot munkából hogy másnak hajtsam a vízet amikor magamnak is lehetne...

júl. 21. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Én egyből az lettem.
júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

600 ezer Ft.

Full stack fejleszto.

júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
0 ft. Szoftverfejlesztő vagyok.
júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

400.000 Ft - Vendéglátó egység üzemeltetéssel ( büfével kezdtem ) 9 éve, majd 5 év alatt háózattá fejlesztettem 4 egységgel.

Pandémia után pénzügyi területre váltottam, jelenleg számviteli szolgáltatóként azzal foglalkozok fő tevékenységben és ingatlanok bérbeadásával.

júl. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Fitymanyújtó vagyok, egyből ment!
júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
5 Nem te vagy az a titkos homár győri masszőr? :)
júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi félretett pénzed van?
júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem, én Gyurma Gyuri vagyok Miskolcról!
júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Értelmezd jótettként, amit csinálsz, kivéve ha nem lehet! Nyilván egyetlen induló cél van: lehessen. Ott lehet hagyni munkahelyeket, amik nem kompatibilisek a gondolattal: én ma jótettek sorával tettem szerethetőbbé az életet hozzám hasonló (tehát nem megkeseredett gyökér, nem követelőző hároméves szintű agyament, nem hisztiző azt se tudja mit akar semmirevaló utasításai szerint, hanem a) tényleg jó utasítások, jó oda-vissza kommunikációs kultúrával, vagy b) tényleges szerelem, vagy legalábbis tényleges elhivatottság (de ha már lehet válogatni, akkor inkább szerelem) történik nap mint nap, és az érzéseim lefölözői olyan jól visszaosztanak profán anyagi síkon, hogy a seggem verem a földhöz a hazaúton nap mint nap.

Lehet persze vállalkozni is, van is egy csöpp tanulógörbe pár éven át, mire elkezdhetsz ténylegesen arra koncentrálni, hogy én ezt megvalósítom, skacc, nincs helye kétségeknek, legfeljebb jó kérdéseknek.

júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom, hogy kimaradt egy zárójel zár, de mivel el se hinnéd, milyen részeg vagyok, inkább nem is szabadkoznék.
júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!