Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Aki egy antiszoc tapló, az...

Aki egy antiszoc tapló, az alapvetően alkalmatlan arra hogy saját vállalkozást vigyen?

Figyelt kérdés
Aki nem fogja fel hogy az ügyfelekkel - vagyis akikből él - nem szabad modortalan tapló parasztnak lenni, az alkalmatlan arra hogy saját vállalkozása legyen? Ennek, hogy tud viselkedni az ügyfelekkel alapvető dolognak kellene lennie a vállalkozói szemléletben?

júl. 6. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos pont ilyeneknek van vállalkozása és az alkalmazottak viszik a boltot.
júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Hát az is igaz, de aki egymagában viszi az gondolom így be fog csődölni idővel.
júl. 6. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégse alkalmatlan, ha évek óta működik.
júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Max akkor nem az, ha egyedülálló szaktudást vagy profizmust képvisel a szakmában!
júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

15-20 év után rájössz, hogy a vállalkozók többsége pontosan az, egy antiszoc bunkó.

Úgy beszélnek az emberrel, mint a kutyával, lenézők, lekezelők, akik elvárják, hogy körülnyald őket, mint egy pincsi, rögtön ugorjál ha úgy akarják.

100 cégből 10-nél normálisak, kölcsönös a jó kapcsolat, a tisztelet. De a többi...

Alkalmazottként már sokszor ki akartak rúgatni egyes cégvezetők a cégtől ahol dolgoztam, pedig csak normálisan közöltem, hogy például egy alkatrész csak a következő nap jön meg leghamarabb hozzánk is (alaplap, vagy akármi), ezért nem tudom azonnal megoldani a problémáját. De miazhogy, ki fog rúgatni.

Amikor már magam is vállalkozóként dolgoztam, akkor is előfordult, azt mondja ki fog rúgatni, mondom én vagyok a tulaj, azt mondja nem hiszi. Utána, hogy akkor nem fizet ki. Fogtam az egész gépet a hónom alá és elvittem. Másnap eladtam más cégnek, öröm, boldogság. Volt olyan, aki annyira bunkó volt, hogy a cége értékelései közé azért bevéstem az 1 csillagot, szöveg nélkül. A bunkója még odaírja az értékelésemhez, hogy nem is vagyok az ügyfele. Persze, hogy nem, velem beszélt úgy, mint a kutyával de válaszokat már nem is szoktam írni, mert az ilyennek minek.

Van a másik típus, a pszichopata. Megjátssza magát, kedves, nyájas, érdeke szerint, ő nem veszekszik veled, hanem a hátad mögött fog kavarni nagyon csúnyán.

Szerintem a legjobb, amikor valaki lakosságnak szolgáltat, vagy értékesít, akkor is vannak érdekes esetek, de a többség normális és őszinte.

júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!