Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A kisboltok hogyan tudnak...

A kisboltok hogyan tudnak fennmaradni?

Figyelt kérdés

Nem tudom elhinni, hogy annyi hasznot termel egy kisbolt pl. egy garázsbolt, hogy még alkalmazottat is tudjon fizetni a tulaj és még ő és a családja is megéljen.

Hogyan?

Itt a környéken is van vagy 10 kisbolt és abból kb. ötben van alkalmazott is.


Én úgy számolok, hogy átlagolva van mindenen 60 forint haszna egy kisboltnak.

Akkor legalább napi 1000 terméket kell eladnia, hogy megéljen a tulaj és családja és alkalmazott is megkapja a fizut, ami mögött még ott vannak a munkáltatói díjak + az esetleges bérleti díj és rezsi.

Ezzel a példával 30 nap alatt 1.8 milla jön be minúsz adó, marad 1.2 minusz 200 bérleti díj meg rezsi mondjuk, marad 1. Az alkalmazott kap 300-at mondjuk, de annak kb 500 a vonzata legalább.

Marad 500, de a céges autót még nem is számoltam, mert hát az áruszállítást valamivel meg kell oldani.

Még egy havi 50 alsó hangon.

Marad 450 a tulajnak.

ennyiért nem hinném, hogy megéri vállalkozni + szerintem a napi 1000 termék eladása lehetetlen!

Szóval ez sokkal kevesebbre jön ki minden.


Vélemény, tapasztalat?



júl. 6. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

"Nem tudom elhinni, hogy annyi hasznot termel egy kisbolt pl. egy garázsbolt, hogy még alkalmazottat is tudjon fizetni a tulaj és még ő és a családja is megéljen"


Teljesen irrelevans a kisboltok szempontjabol, hogy el tudod-e hinni ezt.

júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

"Én úgy számolok, hogy átlagolva van mindenen 60 forint haszna egy kisboltnak."


Rosszul számolsz, fogalmad sincs róla, mit kellene egyáltalán figyelembe venni!

júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Sok ember hajlandó vállalkozni akkor is ha a végén kevesebb pénze marad mint egy sima munka helyen. A legtöbb ilyen boltnál a tulaj örül hogy egy viszonylag laza munkával keres párszázezret. Forgalmas helyen pedig nagy forgalmuk van pl végállomások.....
júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Felénk mindenki több kis boltot üzemeltet így három négy hoz annyi hasznot hogy nyitva tudjon maradni.
júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Rosszul számolsz.
júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
36%
Úgy hogy vannak jobb kisboltok nem minden drágább. Iskolaidőben sokan itt vásárolnak. Vagy ha vannak termékek jó áron sokan vásárolnak mást is.
júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted napi 60 ezer forint egy kisbolt bevétele? Azért nem lenne érdemes kinyitni
júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Akkor mennyi????

És hogyan????


Én levezettem a véleményem elég részletesen, ti meg idejöttök és ideköptök pár szót és azt hiszitek k.r.a okosok vagytok!!!!


HA NEM TUDSZ ÉRDEMBEN HOZZÁSZÓLNI, AKKOR NE ÍRJ SEMMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

júl. 7. 07:49
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
proli much?
júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Hintalow ***** válasza:
90%

Nem tudom, de nálunk jó rèszeaz ilyen kis vackoknak èvente cserèlődik, ès jön a következő szèpremènyű próbálkozó a placcra.

Amúgy a vállalkozások jókora rèsze èppenhogy megèl ilyeneknèl, csak èppen nem fogadja el az üzemeltetője, hogy gazdaságilag az lenne a legjobb ha lehúzná a rolót.


[link]

júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!