Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt sikeres magántanáro...

Vannak itt sikeres magántanárok, akik főállásban tanítanak?

Figyelt kérdés
Mennyit kerestek, ha szabad tudni? Milyen nyelven tanítotok, és miért választottátok ezt a szakmát?

júl. 5. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Matematikatanár vagyok főállásban. Óránként 8 ezerért tartok magánórákat.


Főállásban a fizetésem nettó 430 ezer. Magánban kb 200-250 ezer nettó összejön. (Ez fekete jövedelem)

Mellette a tavaszi és az őszi érettségi időszakban eljárok középszinten érettségi elnöknek és emelt szinten vizsgáztatni.


Nem tudom hogy ez a te értékrended szerint, ez mennyire számít sikeres magántanárnak.


Világ életemben tanár szerettem volna lenni.

júl. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem főállásban nem nagyon lehet ezt csinálni, mivel nap közben iskolában vannak a diákok, délután és hétvégén érnek rá, szóval mellékesnek jó lehet. De ha hivatalosan, számlával csinálod, akkor elég magas díjat kell felszámolni, kevesebben is fognak jönni.
júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!