Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanál...

Milyen vállalkozást indítanál 20M forintból?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen egy olyan városban, ami turisztikából/vendéglátásból él.


Csak egy példa: aki járt már Rómában, az biztos találkozott Mr. 100 Tiramisu "étteremmel". Szerinem itthon is működhetne egy hasonló, szóval valami ilyesmit nyitnék.



júl. 1. 13:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
58%

Ahhoz képest, hogy nem akarsz éttermet nyitni, mégis azt hoztál példának Rómából.

Azután meg hencegni kezdtél vele mennyi pénzed van és hogy neked mennyit "hozzácsap" a bank hitel formájában.

Hát, hajrá!

júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Szeep😂


Mr 100 tiramisu az nem etterem, de jolvan akkor. Demegvagyunk savanyodva keremszepen..

júl. 1. 18:33
 13/37 anonim ***** válasza:
Olyat amihez értek, miben van tapasztalatom.
júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
64%

Az nem megsavanyodottság kérdése, ha próbálnak rávilágítani az emberek, hogy ne kezdj olyasmibe, amihez láthatóan kicsit sem értesz, mert nagy bukásnak leszel a kis gazdája.

Úgy látszik, hogy neked inkább bólogató jánosokra van szükséged, akik ajnározzák minden ötletedet. Arra ott vannak a szüleid.

júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Én tudom mibe kezdenék, de nem írom le ide.
júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

14,


de, 11-es passzív-agresszív válasza szimpla megsavanyodottság. Két állításból egyik sem igaz, csak szeretne negatív színben feltüntetni. Egyik válaszomban sem hencegtem, max reagáltam a lekicsinylő "20 misi egy garzonra nem elég túrisztikai célpontok közelében ember, kicsit gyűjts hozzá még." kommentre.


Nem fogok hencegni, mert nincs mire, középosztálybelinek lenni nem minden országban nagy dolog.



"Úgy látszik, hogy neked inkább bólogató jánosokra van szükséged, akik ajnározzák minden ötletedet."


Szintúgy hülyeség, nem fogok azért elkezdeni méhészkedni, mert te méhészetet nyitnál. Ez egy szimpla eszmecsere lett volna, de itt páran megtestesítik a gyakoris sztereotípiákat, és ennek csak a saját savanyodottságuk az oka.


Felőlem lehet itt gyökérkedni, ettől én még ugyanúgy alszom este, sőt, se kevesebbem, se többem nem lesz tőle. :)

júl. 2. 07:20
 17/37 anonim ***** válasza:
25%
Hát több az biztos nem :)
júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
20m-ból te még a helységet se tudod megvenni ahol a vállalkozásod lenne ez annyira aprópénz...
júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Meglepodnel mennyi vallalkozas berli a helyet.
júl. 2. 13:24
 20/37 anonim ***** válasza:
szép kilátások :)))
júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!