Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanál...

Milyen vállalkozást indítanál 20M forintból?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen egy olyan városban, ami turisztikából/vendéglátásból él.


Csak egy példa: aki járt már Rómában, az biztos találkozott Mr. 100 Tiramisu "étteremmel". Szerinem itthon is működhetne egy hasonló, szóval valami ilyesmit nyitnék.



júl. 1. 13:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%

Én elindítanék valahogy nagyon nehezen és árérzékenyen egy kézműves sör mikrofőzdét, leginkább látványkonyha jellegűt. De ez én vagyok, neked elég, ha nyitsz egy tájidegen éttermet csillagászati hitelállománnyal.

20 misi egy garzonra nem elég túrisztikai célpontok közelében ember, kicsit gyűjts hozzá még.

júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Van már egy viszonylag jól működő építőipari vállalkozás. Hidd el, ha van pénzed a bank nagyon-nagyon sokat mellé tud csapni, de köszi az aggódást! :D
júl. 1. 13:37
 3/37 anonim ***** válasza:
62%
Persze, álmodozhatsz olyasmiről, amihez nem értesz...
júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%

Egyértelműen azt a vállalkozást érdemes fejleszteni, amivel a 20 milliót kerested.

Mivel éttermed soha nem volt, minden munkára alkalmazottat kellene felvenned.

Egy alkalmazott éves bére 4 millió alsóhangon. Egy valamire való szakácsé minimum 8 millió.

Ez már 12 millió és még csak 2 alkalmazottad van, konyha, étterem még nincsen alattuk.

Számold tovább...

júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%

"Milyen vállalkozást indítanál 20M forintból?"

Semmiképpen sem olyat, aminek a Gyakorin kell utánaérdeklődnöm...

júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
Eszembe sem jutna vállalkozni, tenném tbsz számlára és részvényeket adnék-vennék.
júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
68%

"Elsődlegesen egy olyan városban, ami turisztikából/vendéglátásból él."

Feltételezem van ott már minden, ami a vendéglátással kapcsolatos, úgyhogy nehéz lenne újat mutatni.

Mellette azt sem tudjuk, hogy szezonális-e a turizmus a városban. Azt sem tudjuk hol van.

Úgyhogy helyismeret híján semmit.

júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%

Maximum olyat, ami pár millióból kijön egy bérelt helyiségben, hogy ha befuccsol, minél kevesebbet bukjak rajta.

Hitelt eszembe sem jutna egy bizonytalan vállalkozásra felvenni!

júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
53%

"Hidd el, ha van pénzed a bank nagyon-nagyon sokat mellé tud csapni, de köszi az aggódást! :D"

Tuti recept a bukáshoz! Hajrá! Magasról lehet jó nagyot esni! 🤣

júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem akartam ettermet nyitni eddig se, nemtudom az honnan jott. Igazabol nem arra lettem volna kivancsi, hogy en mit inditsak, hanem hogy a kedves valaszolo mit inditana ennyi penzbol. (Szandekosan nem azt irtam mihez kezdene, mert ahogy az egyik valaszolo irta, tok okes, hogy valaki nem vallalkozna, hanem masba fektetne a penzt)
júl. 1. 17:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!