Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha az ügyfélkapun keresztül...

Ha az ügyfélkapun keresztül indítom el, az egyéni vállalkozásomat, hogyan mutassam be az erkölcsi bizonyítványomat? Vagy majd utólag kell valahol bemutatni a tiszta erkölcsi bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni előre is köszönöm
jún. 22. 10:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem másolhatok ide be konkrét weboldalak kitörlik a kommentemet azt hiszik hogy reklámnak minősül.


Emberek nézzetek már utána egyéni vállalkozói igazolvány kiváltásához tiszta erkölcsi bizonyítvány szükséges

jún. 22. 23:21
 12/15 A kérdező kommentje:
Na csak most az a kérdés hogyha én ezt online az ügyfélkapun szeretném megnyitni az egyéni vállalkozásomat akkor aholmutatom be az elkörc bizonyítványomat hogy tiszta úgymond nem úgymond nem vagyok büntetett tehát büntetlen előéletű vagyok ezt hol mutatom be?
jún. 22. 23:22
 13/15 A kérdező kommentje:

" 2022-ben indítottam egyéni vállalkozást Ügyfélkapun keresztül, semmilyen dokumentumot nem kellett bemutatnom. Azóta se.


ma 16:39"


Valószínűleg a székhely a te tulajdonodban van. És ezt látják a rendszerbe ezért is nem kell úgy nevezett székhely használati hozzájárulás...

jún. 22. 23:27
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Indításhoz nem kell semmilye dokumentum webes ügysegéden.


Majd ha úgy ítéleik meg, hogy BM nyilvántartás alapján Te büntetett előéletű vagy, nem a neveden van a székhelyi ingatlan, vagy épp olyan tevékenységet vettél fel, ami képesítéshez kötött, 90 napon belül behívnak az okmányirodába, törvényesség felülvizsgálatra. Ott kell igazolni, bizonyítványokkal, székhely hozzájárulóval, esetleg erkölcsivel stb a törvényes megfelelést. Ha nem tudod, akkor meg kapsz 20 nap pótlási határidőt. Ha akkor sem teljesül,akkor törötlhetik a tevékenységet, székhelyet stb. a tevékenységedből.

jún. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#13: 9-es válaszoló vagyok, és nem az én tulajdonomban van a székhely. Egy székhely-szolgáltatótól bérlem.


"Emberek nézzetek már utána egyéni vállalkozói igazolvány kiváltásához tiszta erkölcsi bizonyítvány szükséges"


2020. január 1-től (négy és fél éve) MEGSZŰNT az egyéni vállalkozói igazolvány. Nem lehet már kiváltani, akinek volt, azt is le kellett adni. Nagyon képben vagy...

jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!