Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meddig várnátok egy vállalkozá...

Meddig várnátok egy vállalkozással, hogy az gazdaságos legyen?

Figyelt kérdés

Adott egy takarító vállalkozás. Két 8 órás ember bérrel, járulékkal mindennel együtt nem termeli ki a költségeket. Több munkát nem bírnak, új embert nem tudok felvenni, pedig megbízás lenne.

Mit tennétek ebben a helyzetben?


máj. 22. 14:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Sosem értettem, hogy 4 óra alatt 1 ember hogy tud kitakarítani? Persze ilyen ahol a papok táncolnak módra lehet, de szerintem annak semmi értelme.

Egyedüli takarítóként a 2-2,5 ezer nagyon jó feketén persze. De vállalkozónak, bejelentett alkalmazottakkal….

Köszi mindenkinek! :)

máj. 24. 17:30
 22/25 anonim ***** válasza:

"Meddig várnátok egy vállalkozással, hogy az gazdaságos legyen?"

Mitől várod, hogy nyereséges legyen, ha semmin nem változtatsz?

máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Jelenleg munkát adsz két embernek csak azért, hogy elmondhasd, hogy "takarító céged van és munkát adsz két embernek".

Cikinek érezted, gondolom, hogy egyedül takarítasz, pedig nem kell cikinek érezni, ha megfizetik és jól megélsz belőle.

máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#23: nem védekezni akarok, de ez egyeltalán nem igaz. Nem titkolom: igen, szerettem volna egy takarító céget, munkát adni másoknak és ebből megélni. De sajnos átgondolatlanul kezdtem bele, fejlődés pedig a jelenlegi helyzetből nem lesz, előre biztosan nem!

És egyeltalán nem tartom cikinek a takarítást.

máj. 24. 22:43
 25/25 anonim ***** válasza:
Akkor el kell majd lassan döntened, hogy maradsz-e ugyanebben a helyzetben és továbbra is munkát adsz ennek a két embernek, akikkel nem tudom milyen viszonyban vagy (csak főnök - alkalmazott, vagy más is), vagy pedig elbocsátod őket és vállalod a kockázatát, hogy esetleg konkurenciáid lesznek minimum annyiban, hogy elvállalják helyetted akár feketén az eddigi házak takarítását, netán saját lábukra állnak és ők is alapítanak vállalkozást takarításra.
máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!