Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshop üzemeltetők/tulajok!...

Webshop üzemeltetők/tulajok! Ha átlagos napi bontásban nézitek, egy nap átlagosan kb hány rendelés fut be?

Figyelt kérdés

Nem számra pontosan, csak hogy nagyságrendileg átlagban hány rendelést adnak le a felhasználók egy nap.

Illetve milyen szektor(oka)t céloz meg a webáruház?



2023. dec. 20. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Napi 1 vagy kevesebb
Napi 1 - 5 között
Napi 5 - 10 között
Napi 10 - 20 között
Napi 20 - 30 között
Napi 30 - 40 között
Napi 40 - 50 között
Napi 50 felett
Napi 100 felett
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Tobb webshopom is van, nem fogok reszletekbe menni, de eleg sok erofeszitest igenyel mar az is hogy eljuss a napi 1-ig, utana ugyanez 10, 100ra. Nincs egy tokeletes receptem, a hirdetesek persze jok de sokba kerulnek es nem konzisztensen hozzak a vevoket. Nekem az egyik legnagyobb sikert ami hozta az az volt, hogy elkezdtem hirdeto platformokat letrehozni. Facebook, insta pageket hoztam letre amiken ingyen tudok a sajat webshopjaimrol termekeket hirdetni.
2023. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 És milyen termékekre fókuszál a webshopod? Műszaki cikkek esetleg azokon belül is egy szűkebb kör, vagy valami nem annyira keresettebb dolgok?
2023. dec. 20. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Specko terulet, szerintem a nagy altalanos webshoppokkal másképp nem rudsz versenyezni, mint pld az emag, alza stb
2023. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Nyilván igen speciális árut nehezebb eladni. A nagyokkal meg pláne nem lehet versenyezni max hogy te is feldobod oda a termékeidet mint sok webshop. Bár ezek sem olcsók mert szép hasznot rátesznek az eredeti webshophoz képest.
2023. dec. 20. 20:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár az Emag nem igazán webshop inkább webshopok gyűjtőoldala amin keresztül rendelni tudsz, a legtöbb termék ugyanúgy oda felregisztrált magán webáruházakból származik csak az Emag plusz saját hasznot tesz rá.
2023. dec. 20. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Idén a decembert nem számolva átlag napi 78 de most december majd megnyomja mert napi 150+ a havi átlag eddig.
2023. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átlag kosárértéket is tudnátok írni? Engem is érdekelne...
jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!