Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Végzetség nélkül nyithatok...

CHRISS2 kérdése:

Végzetség nélkül nyithatok saját kis vállalkozást?

Figyelt kérdés
egy ideje azon gondolkodom hogy kibérelnék egy helyiséget és Relaxációs masszázs-al foglalkoznék De viszont semmiféle kézpéssel nem rendelkezem. Annélkül megnyithatom a helyet?.

2022. dec. 11. 15:23
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az unatkozók többsége nem szingli. Ahogy itt a párkapcsolati problémák topicban olvasom. :D
2022. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
A másik baj ezekkel az üzletekkel, hogy ha hirdeted magad és belefutsz egy NAV próbavásárlásba, akkor mivel számlát nyilván nem adsz a szolgáltatásodról, ezért meg fognak baaszni egy 300 ezerre és máris 10 masszázst ingyen kell utána lenyomnod.
2022. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
41-Jaaj párkapcsolati problémákat hagyjuk :D manapság szerintem egyre jobban bejön a divatba az hogy ha egy Milf nem szingli még akkor is bele megy a Tutiba. persze tisztelet a kivételnek vannak nagy tiszteletre méltó nők és anyukák akiket nagyra kell becsűlni.
2022. dec. 11. 22:17
 44/55 A kérdező kommentje:
42-na ja nekem is eszembe jutott de majd ezt meg oldom valahogy remélem. igazából már holnap rendelem a masszázs-ágyat meg az olajokat stb, aztán akit érdekell mi lessz ennek a vége :D itt majd mindig leírom hogy haladok.
2022. dec. 11. 22:18
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog belemenni és egy másik dolog fizetni érte. Az a baj, hogy te nem vagy egy észlény, már meg ne sértődj, de sok jól kinéző egyetemista srác van, veled egy korú, akikkel meg tud jelenni egy nő egy vacsorán és még társalogni is tud vele, esetleg 2-3 idegennyelvet is beszél.

Ezzel nem a kedvedet akarom elvenni, de mint tudod kuurva is sokféle van. Van fogatlan is, meg van olyan is, aki yahtozni jár az adriára, meg olyan is, aki Dubajba jár és egy vagyont keres meg pár nap alatt.

2022. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
45-Na látod ebben teljesen igazad van, nem vagyok egy észlény nem is szeretnék az lenni, az hogy az Anyanyelvemen ami Szlovák és a Magyaron kívül még 3 nyelvet beszélek, az meg szerintem egy hobbi szintű masszírozásba nem sok sokat osztani, én szimplán csak egy kérdést tettem fel amiből most már nyilván át ment humorba a dolog és úgy is kezeltem ha jól meg figyeled a kérdéseket és válaszokat. A sok jól kinéző egyetemista Srácoknak pedig mindenjót kívánok a YACHT-on .
2022. dec. 11. 22:26
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Pite pivo a bude vam dobre! ;)
2022. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Mám rád pivo, pivo Zlatý Bažant môžem odporučiť aj vám, má výbornú ;)
2022. dec. 11. 22:35
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok szmolákul, csak teszteltelek. :)
2022. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Átmentem a teszten Mester?
2022. dec. 11. 22:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!