Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mi a baja az...

Szerintetek mi a baja az emberek nagy tobbsegenek az amway termekekkel? Vagy inkabb az amway szo az amit nem szeretnek es ezzel anelkul, hogy ismernek a termeket szidjak mint a bokrot?

Figyelt kérdés
Sajat es a szulok haztartasat latjuk el a termekekkel a sajat aruhazunkbol, amik honaprol honapra olcsobbra jonnek ki. Nem ertem mi az emberek baja, nekunk bejonnek a termekek.
2010. szept. 25. 01:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

a beszervezes az titkosszolgalati modszer. az biztos, hogy az mlm vallalkozok nagy resze rosszul dolgozik es reagal az elutasitasra. szerintem az arut kellene megismertetni a lehetseges vasarloi korrel es ha valaki vasarol, ugy megismertetni vele az uzleti lehetoseget is.

ha valaki besertodik vagy bebunkul az elutasitas miatt, hat annak nem kellene ilyen fajta vallalkozasban dolgoznia. nem hiszem, hogy a multik be lennenek sertodve ram mert nem vasarolok toluk. van rajtam kivul vasarlojuk boven. sokan vannak akiket erdekel az amway hiszen rengeteg forumon, sokan dicserik. meg kell oket talalni es nem lesz duzzogas.

2010. szept. 26. 01:53
 12/12 anonim ***** válasza:

"a termekek jok es nem kerdeses, mert kulonben nem lenne 90 nap visszavasarlasi garancia"


Anélkül, hogy az amway termékeket minősíteném (nem is ismerem őket annyira hogy megtegyem) ez a mondat azért erős csúsztatás.

A visszavásárlási garanciát vásárló-hozó ereje már egy közepes terméknél (tehát mégcsak jónak/gazdaságosnak sem kell lennie) is jóval nagyobb, mint a visszavásárlásokból származó profitveszteség.

Sok ember egyszerűen lusta visszaküldeni a terméket és visszakapni a pénzét, mert a visszaküldés körüli hercehurca is idő/energiabefektetés, illetve egy - akár gyengébb - terméknél is úgy érzi, hogy annak ellenére, hogy a termék nem vált be, azért "valamit" (mégha keveset/rosszat is) azért kapott, ezért nem lenne korrekt visszavásárolni.

Tudom, én (is) vagyok az élő példa. Sok olyan termék van otthon, amit 100%-os pénzvisszafizetési garanciával vettem, a termék maximum közepes (de inkább csalódást keltően gyenge) volt, mégsem küldtem vissza.

2013. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!