Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mi a baja az...

Szerintetek mi a baja az emberek nagy tobbsegenek az amway termekekkel? Vagy inkabb az amway szo az amit nem szeretnek es ezzel anelkul, hogy ismernek a termeket szidjak mint a bokrot?

Figyelt kérdés
Sajat es a szulok haztartasat latjuk el a termekekkel a sajat aruhazunkbol, amik honaprol honapra olcsobbra jonnek ki. Nem ertem mi az emberek baja, nekunk bejonnek a termekek.
2010. szept. 25. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a törlőrongy meg a szivacs jön be. Az is leviszi olyan jól a koszt, mint az Amway.

Egyébként meg LOL. Beléptél egy pilótajátékba, és most a többi embert hibáztatod, mert nem akarják venni a szarjaidat. Be kéne tiltani, hogy az emberek gondolkozzanak, nem?

2010. szept. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
LOL, nem arulom a termekeket, hanem hasznalom. az igaz, hogy megkerdeztem par baratot es rokont, hogy erdekli e oket. van aki beszall es van aki nem. ok is elsosorban magukat latjak el es nem uzletelnek.
2010. szept. 25. 03:37
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem váltak be a termékeik,és drágák is. Nem veszek semmiből egy évre való készletet. Sokan szintén így vannak ezzel. A pilótajáték részéről már nem is beszélek,
2010. szept. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

az , hogy felhív egy régi osztálytársam, már örülök, erre második találkozásnál elkezd amwayezni!! csalódás.

Meg hogy szeretek szép színes csomagolások és illatok között válogatni a drogérában.

2010. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam egyszer erről a témáról.

Nem én írtam, de csak azért, mert nem jutott eszembe.

Minden szavával egyetértek.

2010. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát az, hogy marhára ugyanazt árulják, mint a boltban, csak ezerszer drágábban és közben hazudoznak mindenfélét! egyre olcsóbban jössz ki? hát cseszdmeg, ha rendes boltban vásárolnál, még olcsóbban jönnél ki, csak ehhez ostoba vagy mint a tököm.
2010. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a nagymamám használ csakis amwayt. Hát utálok nála pl. mosogatni, sokkal több szert használok és sokkal nehezebb. Eddig jópár terméküket kipróbáltam nála, amikor segítettem, és abból egyik se tetszett.

Nekem konkrétan ez a bajom vele.

2010. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keresztbe a fogkrémet. Nekem ennyi maradt meg az Amwayből... Állítólag gazdaságos, szerintem még így is méregdrága, és nem annyira jó.
2010. szept. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

'ostoba vagy mint a tokom'

kulombozoek vagyunk. a termekek jok es nem kerdeses, mert kulonben nem lenne 90 nap visszavasarlasi garancia. kivancsi lennek ha ossze szamolnank te mennyit koltesz haztartasi cikkekre es en mennyit, lehet ,hogy elcsodalkoznal. szerintem te vagy ostoba, de nagyon!

2010. szept. 26. 01:07
 10/12 A kérdező kommentje:
a fogkrem a leggazdasagosabb termek szerintem. kell egy kis ido amig megszokod az uj izt. a fogkovet is leszedi. nekem hetekig erzekenyek voltak a fogaim miutan a fogorvos tavolitotta el a fogkovet, ma nincs ilyen jellegu problemam.
2010. szept. 26. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!