Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 3-4 millió forintból milyen...

3-4 millió forintból milyen vállalkozásba érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Online dolgozom, ezzel kb havi 300.000ftot keresek, arra gondoltam hogy valami másba is belekezdenék, de nincs ötletem. 3-4 millió forintom van, ezt szeretném belefektetni valamibe. Szerintetek milyen vállalkozásba lenne érdemes kezdenem, ahol legfeljebb magam mellett 1 embert alkalmaznék?

Egy Nyugat-dunántúli városban lakom, ahol kb 25.000 lakos van, bérleti díjak kb 50-70.000ft között mozognak üzlethelyiségenként.


2022. júl. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Bútor összeszerelés, kis házkörüli munkák pl.


Nem kell hozzá üzlethelyiség. Ha nem kerestek elég jól, akkor mintha lenne évi 2 millióig adómentes mellékállás és kb. bármikor megszűntethető.


Takarítás, bébiszitterkedés szintén jól tud működni és nem kell végzettség. Időslátogatás, bevásárlás stb. Mind ezer fointos havi adóval megy.

2022. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Ismeretlen idegenektől várod, hogy megmondják mire költsd a spórolt pénzed, akik nem ismernek téged?
2022. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha nincs saját ötleted akkor a legjobb döntés ha nem kezdesz bele
2022. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

peep show

masszázs

happy end

2022. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nekem konkrét ötletem is van. 4 millióért megmondanám mi a jövőbeli bizniszem, konkrét tanácsokkal ellátnálak pénzügyileg. De úgyse csinálnád végig a pontokat, utana meg követelnéd vissza a pénzt, én meg ott állnék a pénzem és az ötletem nélkül. Szóval bocs, de akinek rendkívül jó ötlete van, és tudja is, hogy hogy valósítsa meg, az neked nem fogja elmondani. :(
2022. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem akarnék feleslegesen kockáztatni, ezért egyértelműen tőzsde.



Full likvid, a világ bármely részén home office-ban tudok dolgozni, a hozama pedig magasan felülmúlja egy átlag vállalkozás hozamát.

2023. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tippmix, döntetlen vadászat,

ennyi pénzből simán lehetne 10-15 vesztes sorozatot is nyerőre fordítani


18 nyerő sorozat

2023. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

... egy olyan sorozat ami elbírna 10-15 vesztes meccset is nyerőre fordítani.


Itt 18-ból 18 nyerő sorozat olvasható, legfeljebb 4-5 vesztes mérkőzés után fordul pozitívba.


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__1..

2023. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!