Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » KATA-s, alanyi adómentes...

KATA-s, alanyi adómentes egyéni vállalkozó csak a saját bankszámlaszámát használhatja?

Figyelt kérdés
Ugye ilyenkor nem kötelező a céges számla, elég a lakossági is. Használhatom a fiamét, hogy ne kelljen újat csinálni?
2022. júl. 2. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A te neveden kell legyen
2022. júl. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ha ugyanaz a nevünk? Gondolom mélyebben nem nagyon néznek utána.


Én amikor ezt elkezdtem, annyit olvastam, lakossági elég hozzá, azt hittem egy közeli rokoné is elég. Évek óta így van egyébként...

2022. júl. 2. 05:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, szarul csinalni sokaig lehet, majd egyszer a nav veletlen tart egy ellenorzest es szegeny fiadat fogjak szejjel szopatni.
2022. júl. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Minden valllakozasnak kell lennie szamlaszamanak. A gyereked szamlaja nem megfelelo.
2022. júl. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, a gyereked számlája nem jó.
2022. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért használnád a fiadét? Az az ő saját bankszámlája.

Számos kedvező számlavezetési ajánlat létezik a bankoknál, akár már jövedelemjóváírás nélkül is. (Pl. MagNet vagy Gránit) Gyakorlatilag évi 5.000 Ft-ból meg tudod oldani.

2022. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!