Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnak egy rakat penzt...

Hogyan tudnak egy rakat penzt keresni a egy munka kerulo gyasz vagyok?

Figyelt kérdés
Azt remelem hogy ezen az oldalon talan kozos erovel kepesek leszunk kitalani hogyan legyek millimos es igazi uzleti modelt kidolgozni.
2022. febr. 16. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Okosabb legyél, mint a többi ember.

Én is egy lusta, munkakerülő ember vagyok, de egy rakat pénzt keresek, mert okosabban használom a számomra adott eszközök előnyeit.

2022. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Jol teszed h az vagy. Érdekes akik dolgoznak nincs pénzük, akik nem tele vannak. Adócsalassal lehet farmolni.
2022. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munka vagy tőke nélkül nehéz. De ha van tőkéd és befekteted azzal is van munka. Még a zsiványkodás is melós. Próbálj meg azzal pénzt keresni amit szeretsz, és akkor soha nem kell dolgoznod. Ha van valami hobbid amihez jól értesz és szívesen foglalkozol vele, próbáld meg az azzal kapcsolatos ismereteidet valahogy pénzre váltani.
2022. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor a tanszék valami nehéz, húzós, bonyolult feladatot kapott a professzor úr mindig rám mutogatott. Bízzuk ezt a vegyész úrra, ő a leglustább közülünk, ki fogja módolni a legegyszerűbb megoldást. És így is tett. Én meg a legegyszerűbben megoldottam neki. Amúgy a profnál a lusta NEM pejoratív jelző volt.

De ez már kicsi korom óta így volt.

Matek dolgozatnál, középiskolában, volt olyan, hogy már a tanár aggódott, amikor 20 percig néztem a feladatokat "ki ne fussunk az időből, el kellene kezdeni leírni a megoldásokat!!!" De kétoldalas levezetés közben lehet, hogy ejtek egy-két hibát. Ha találtam a "bambulás" közben két soros levezetési lehetőséget is, inkább azt választottam, azt írtam le. Míg végig-gondoltam a lehetőségeket - bambulásnak tűnt. Belül, fejben, dolgoztam ezerrel... csak azért, hogy a lehető legkevesebbet kelljen írni. Sosem a bevált úton, a kitaposott úton mentem, hanem a legkevesebb erőforrást igénylő utat választottam, azt kerestem...

Ezt tudom ajánlani egy másik lustának is.

2022. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!