Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munka mellett mire lehetne...

Munka mellett mire lehetne vállalkozni?

Figyelt kérdés

Milyen ötletek lennének vállalkozásra (e.v., KATA-s), amit munka mellett lehetne végezni és nem igényel különösebb végzettséget?


Most ilyen hogy vaterázás meskázás nincs sok értelme szerintem... Teszem azt felcsapni ingatlanügynöknek se sok értelme van, mert úgyse lehet eladni azt az ingatlant amit ő hirdet, amit el lehet adni ahhoz nem kell az ingatlanos "szakértelme". Még ha én más szemlélettel is lennék, de az iroda, és az égisze alatt való dolgozás behatárolja a lehetőségeket...


2021. okt. 13. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen hozzáállással, hogy "szerintem, meg szerinted.." nem indítunk vállalkozást.


Mihez értesz? mennyi időd van? mit áldozol be a vállalkozásért?

2021. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez úgy működik, hogy van egy ötleted, majd eldöntöd hogy akkor vállalkozol.

Nem úgy, hogy eldöntöd hogy vállalkozol, aztán megkérdezed az embereket hogy konkrétan mit

2021. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod ez úgy működik, hogy van egy ötleted, majd eldöntöd hogy akkor vállalkozol.


Nem úgy, hogy eldöntöd hogy vállalkozol, aztán megkérdezed az embereket hogy konkrétan mit"


Abszolút egyetértek kettessel (meg egyessel is :-) )

Kicsit kiegészítve: ötlet, eldöntöd, hogy vállalkozol, DE! előtte nem árt, ha felméred, hogy VAN - E IGÉNY arra, amit kitaláltál, különmben eleve bukó a vállalkozás.

A második mondat, hogy eldönti, vállalkozik, aztán az embereket megkérdezi, mit - nos ez tipikus alkalmazotti szemlélet. más mondja meg, hogy mit csináljon, "felülről" irányítják - így nem lehet vállalkozást alapítani. Nyilván senki nem születik vállalkozónak, kell a lkezdeti segítség, de ha azt sem tudod, mit akarsz, az már régen rossz... :-(

2021. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értettem, ez csak bizonyosak kiváltsága :) Ha annyira komoly vállalkozásra gondolnék ill. akarnék végezni és lenne tuti tippem akkor természetesen otthagynám a munkahelyem a búsba, de én kiegészítésre gondoltam mellette egyelőre.
2021. okt. 13. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!