Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállakozási, adózási...

Milyen vállakozási, adózási formát ajánlottok havi 30-50 ezer ft-os nyereség mellett ha van főállásom is?

Figyelt kérdés

Szeretnék kisebb rendezvényeket szervezni havonta. Lennének költségek is, mert sokszor én fizetném az italokat (nem nagy tételek, 20-30 ezer forint havonta).

Kata 25 erez forint nem érné meg, főleg mert nem biztos, hogy minden hónapban lesz ilyen. Egyéni vállalkozás tételes elszámolás alapján szóba jöhet vagy esetleg adószámos magánszemélyként?


2021. okt. 12. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a te esetedben sajnos nincs jobb a katánál, de úgy tudom szüneteltetni is lehet az egyéni válalkozást
2021. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Könyvelő!
2021. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másodállású szja szerintinek utána nézni. Vagy az átalányadó is szóba jöhet.
2021. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

1, te inkább ne adj tanácsot.

Havi 30-ból a 25 kata a legrosszabb megoldás.


Tételesnél csak a szgk-átalány majdnem havi 30, igazolás nélkül.

2021. okt. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
milyen rendezvény az amin csak havonta 30e-et nyer a szervező?
2021. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kis létszámú 2-3 órás események.

2021. okt. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!