Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » “Felesleges” 2-3 millió...

“Felesleges” 2-3 millió forintot mibe fektetnének be?

Figyelt kérdés
Akár főállású foglalkozásként, esetleg munkahely melletti kiegészítő befektetésként.
2021. jún. 6. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon kevés pénz. állampapír akkor már
2021. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire tudod/akarod kockáztatni. Ha fontos a biztosnágos befektetés, akkor állampapír, vagy esetleg részvényalapok. Ha belefér hogy elbukd, akkor valamilyen kockázatosabb részvény, esetleg kripto. De ez utóbbiakba csak annyit, amennyit nem "sajnálsz" elveszeteni. (Jó becslés, hogy amennyi pénzt rulettre is szemrebbenés nélkül feltennék, annyit teszek magas kockázatú befektetésbe)


Én egyébként személy szerint műtárgyakat vennék, mert az érdekel, és minimálisan értek is hozzá, de ez félig hobbi félig befektetés nekem.

2021. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
0%

Állampapírba nem tudom bárki miért fektetne. Ha nem akarsz kockáztatni, vegyél USDC-t a coinbasen, küld ki Celsiusra vagy Blockfira és keresel 8-12%ot a pénzeden enélkül hogy bármit csinálnál, ráadásul dollárba lenne nem forintba.


Ha kockázatosabbat akarsz akkor tehetsz "rendes" cryptoba, pl ETH, DOT, ADA, ami után szintén kapsz passzív jövedelmet és megvan a lehetősége hogy növekedjen is a pénzed.


Ha félsz a cryptótól tehetsz részvénybe. Megújuló energiaforrás nagy lesz gondolom, AI és Robottal foglalkozó cégek is. Esetleg vehetsz Arany vagy Ezüst ETF et vagy akár fizikait is ha infláció ellen küzdesz. Esetleg nézz ezüst vagy arany bányákat (pl az Aris Gold Corp.)


Vagy mehetsz a "hagyományos" biztos dologra..20% állampapír, 80% részvény...Amazon, Tesla, Microsoft stb (SP500, NASDAQ).

2021. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Bitcoin
2021. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
bitcoin. brutál nagyon lehet szakítani
2021. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire mersz kockáztatni, én vettem bitcoin-t, hátha bejön. Most volt egy bezuhanás, de hosszabb távon újra brutális emelkedést jósolnak. (Fél-egy éven belül), de ennek azért jelentős a kockázata
2021. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha főállású foglalkozást akarsz csinálni a pénzből, mindenképpen a sportfogadást javaslom. Ez már egy szép bankroll.
2021. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg a rulett, sokkal gyorsabb mint az előbb említett dolgok és kb annyira kockázatos. Remélem érted a szarkazmust.
2021. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%

A sportfogadás az egyik legbiztonságosabb befektetés. Foglalkozós, nyilván. Kemény meló, de megéri.

Nyugodtan lepontozhattok, de nekem elég az a pár millió, amit havi szinten megkeresek vele.

2021. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
meg tudom erősíteni a 9-es válaszát. Én is több százezret megkeresek minden hónapban sportfogadással
2021. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!