Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2 millió euróval milyen...

2 millió euróval milyen befektetést vagy vállalkozást lehetne csinálni, ami szépen hozna is visszafelé?

Figyelt kérdés

Németben élek.Pár hónapja szerencsém volt.Érdemes ebből az összegből hazaköltözni, itthon csinálni valamit?

Vagy itt kinn valami kisebb vállalkozást csinálni?


2021. ápr. 24. 17:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Na jó, mondjuk olyan egyszerű vagyok, hogy ezt el is hiszem.


Ez mai árfolyamon, 700+M forint! Annyiból minek akarsz vállalkozni?

Pláne annyi ésszel, hogy ezt itt kérdezd meg a Gyakorin, mert még arról sincs lövésed sem, hogy merre indulj el.

2021. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem már több üzleti fórumon is.

Amúgy meg minek fizessek üzleti tanácsadónak, ha mások pl tudnak életképes ötleteket írni.

Ezért kérdeztem.

Anyuéknak adok belőle egy picit, és ennyi, a többi marad nekem.

2021. ápr. 24. 17:44
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Igazad van kérdező, szerintem se fiess az állítólagos 700 milliódból pártízezret egy szakértőnek, hanem inkább egy fórumon kérdezz meg ismeretleneket és rájuk hallgass, mert ők biztosan jobban értenek hozzá és végülis te olyan tehetséges vagy, hogy bármit meg tudsz csinálni, legyen az egy ingatlanokkal foglalkozó vállalkozás, vagy egy építész cég, de akár autókkal, gyártással, kereskedelemmel, mindennel tudsz foglalkozni. Hiszen egy őstehetség vagy, aki nem tud mit kezdeni 700milliójával.
2021. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Akit megkérdeztem üzleti tanácsadót, nem 10ezret kért, ahogy írod.

100 ezer ft eseti díj,tájékoztatásra,üzleti modell ismertetésre.

Órabér utána 35 e ft, ami személyes konzultációt jelent, és a további lehetőségek átbeszélését.

Na ezért szerintem magyarban még elég sokat dolgoznak az emberek, ennyi pénzért, minthogy valakinek pár órára csak úgy kifizessem.

Több ötletem van, más fórumokon is mondtak dolgokat, gondoltam itt is megkérdezem, hátha valaki ír.

1. neked köszönöm, de érdemi segítség nem nagyon hangzott el.

2021. ápr. 24. 17:58
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

4.-re.


Nnnnneeeeeeeeeeeeeee!!!


Ne égesd már magad te, 700M+ pénznél cigánykodsz 2-300.000 forinton?


(Anyud nem engedett suliba, hogy ilyeneket találsz ki, és itt trollkodsz?)

2021. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem írtam, hogy 10ezer, de rá se ránts. A néhány 10ezer nem egyenlő 10ezer. Ha a 700millióból 100-200ezret nem vagy hajlandó áldozni arra, hogy egy szakembert hallgass meg, akkor te egy végtelenül kapzsi ember lennél (ha lenne 700milliód) és ezért se vinnéd soha semmire még 700millióval se.
2021. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Mivel egész életemben keményen dolgoztam, az nem azt jelenti ha pénzhez jutok, el is szórom gyorsan.

Megakarom fogni, hogy sokáig elég legyen.Azért akarok valami olyanba fektetni, ami sokat hoz, és élvezni is tudom, nem csak áll benne a pénzem.

52 éves vagyok.

2021. ápr. 24. 18:12
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
és 700 millióból nem telik 100 ezerre?:D
2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
remélem tudod hogy minden egyes nappal amikor nem fekteted be a pénzed ennél többet buksz:D
2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

8as, nem 100 ezerbe kerülne, az csak az első tanácsadás díja, utána a konzultáció órnként 35 ezer ft, nekem sok.

Ne azt nézd mennyim van most mert szerencsém volt, hanem hogy mennyire leakarják húzni az embert.

Inkább pár üzleti fórumra felregisztráltam és ott nézek tanácsok után, ez ingyen van.

2021. ápr. 24. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!