Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2 millió euróval milyen...

2 millió euróval milyen befektetést vagy vállalkozást lehetne csinálni, ami szépen hozna is visszafelé?

Figyelt kérdés

Németben élek.Pár hónapja szerencsém volt.Érdemes ebből az összegből hazaköltözni, itthon csinálni valamit?

Vagy itt kinn valami kisebb vállalkozást csinálni?


2021. ápr. 24. 17:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20-as nem illik ilyet mondani.

Világ életemben tisztességesen dolgoztam.Most a sors megadta amit régóta szerettem volna.

De attól nem változok meg, egyszerű embernek megmaradok.

Tesómék is már kérdezgetik, milyen csilivili kocsit veszek?

Mondtam neki egy új Opel Astra a szalonból és ennyi.

Valószínűleg németből hazaköltözöm és ennyi.

2021. ápr. 24. 18:59
 22/26 anonim ***** válasza:
67%
Akkor én sajnos ilyen illetlen gyerek vagyok. 😔😔😔
2021. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
52 évesen már illene eljutni arra a szintre, hogy ne a nagyobb vagyon felhalmozása legyen a cél, hanem inkább valami maradandót alkotni.
2021. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%

52év = 12év

2m euró = 200 euró

"Világ életemben tisztességesen dolgoztam." = Tegnap felporszívóztál a szobádban.


Mivel 100e-ed nincsen tanácsadásra, így az én megoldásomat sem fogod megtudni, pedig hozna neked adózás és a jutalékom megfizetése után évi 35mFt-ot.

A legfőbb gond viszont, hogy nincsen 2m-od Ft-ban sem, a második pedig, hogy én évi 500eFt-ot kérnék.

2021. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%
Én a 24es alá ajánlok! Én már évi 300e Ft-ért is adok neked tanácsot amivel megsokszorozom a vagyonomat! :)
2021. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező!


Én ingatlanokba fektetnék és kiadnám. De csak annyiba, hogy meg legyen egy havi fix szórakozás. Egy részt állampapírba. Egy részt aranyba. Egy részéből meg vállalkoznék, hogy vmi értelmeset is csináljak.


Ha még jótékonykodni is szeretnél, hogy törleszd a karmád, akkor pénzadományt szívesen elfogadok! :)


Mi a családdal már majd megbolondulunk a négy fal között és szeretnék egy kis nyaralót vagy hobbitelket gyümölcsössel. A kertes házról már lemondtunk. De munka miatt meg helyhez vagyunk kötve, nem költözhetünk, a helyi viszonyok meg megfizethetetlenek! :(

2021. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!