Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2 millió euróval milyen...

2 millió euróval milyen befektetést vagy vállalkozást lehetne csinálni, ami szépen hozna is visszafelé?

Figyelt kérdés

Németben élek.Pár hónapja szerencsém volt.Érdemes ebből az összegből hazaköltözni, itthon csinálni valamit?

Vagy itt kinn valami kisebb vállalkozást csinálni?


2021. ápr. 24. 17:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

Hát igen. Itt is milyen sok hasznosat tanultál, ugye?

Mondjuk a 9es pont egy okos hozzászólás.

Persze az lenne annak, akinek valóban van ennyi pénze és olyan hülye, hogy fórumokon kérdezgeti az embereket, hogy mihez kezdjen vele. De ennyire hülye ember nincs.

2021. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%

épeszű munkával soha nem keresel 2 millió eurót 1 élet alatt se.. viszont könnyen kerülhetsz a pad alá 0 hozzáértéssel.


Told be bármibe ami a legkisebb kockázatot tartogatja.

2021. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Privátba már írtak négyen, ővelük tudtam pár értelmes levélválaszt váltani.

Nekik köszönöm, meg aki megpróbált normális válaszokat írni.

Privátba is jó lesz, ha valaki nem akar ide írni választ.

2021. ápr. 24. 18:28
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
Helyes, igazad van, csak így tovább, hallgass ismeretlenekre :DDD
2021. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy tuti üzleti tervem van neked! Ezzel nem veszíthetsz! 1 éven belül megduplázom a 700milliódat ha nekem átutalod. Privátban megírom a számlaszámomat ha írsz... ;)
2021. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%

Én a nagyobb részéből osztalékportfóliót csinálnék, ami kényelmesen biztosítja az életet nekem és az utánam következő generációknak is. 30 év alatt nem sokat változott egy ilyen pf céglistája, akik megfelelnek a kritériumoknak.


A maradék játékpénz bármilyen vállalkozásra, ingatlanra, nemesfémekre, tőzsdére - ki miben leli a kedvét, és mihez akar érteni.


A maradék maradéka menne kizárólag fogyasztásra.

2021. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Anyám él még, meg tesómék.

Nincs családom egyedül élek itt.

Szóval az utánam lévőkre nem kell gondolnom.

2021. ápr. 24. 18:43
 18/26 anonim ***** válasza:
89%
Én azt javaslom, hogy váltsd be 5 forintosokba, és mindennap úszkálj benne, mint Dagobert bácsi.
2021. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%

Ha valakinek lenne ennyi pénze és nem érdekelné, hogy mi lesz vele halála után és 52évesen úgy tervezné, hogy 100 évig él, akkor a maradék 48 évben havi 1,2milliót költve se tudná elkölteni az egészet. Ellenben ha valaki, aki teljesen fogalmatlan, soha nem vállalkozott és ismeretlenek javaslatai alapján fekteti be a pénzét, akkor gond nélkül el tudja veszíteni az egészet akár 1 nap alatt is.

Persze tudjuk, hogy csak unatkozol, de miért ne szórakozzon más is a hülyeségre válaszolással :)

2021. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%
52 évesen már hova akarod fogni a pénzt? Már lassan neked is lefő a kávé. :D
2021. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!