Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes csinálni vidéki városban?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, még gimnáziumba járok, és csak egy érettségim lesz. Igazából nincs még nagyon tervem, hogy minek menjek tovább, lehet érettségi után dolgozok pár évet valami egyszerűbb munkát, viszont majd mindenképpen vállalkozó akarok lenni.


Igazából egy vállalkozó haverom volt rám nagy hatással, aki a 20-as évei elején jár, de már egy fullos nagy modern kertes háza van, 2 darab 10 millió körüli autója, rolex órája stb., pedig még csak egy hatalmas cége sincs, csak egy trafikja.


És én is ilyen életre vágyok nem hazudok, szóval emiatt szeretnék vállalkozást. A tanulmányi eredményeim jobbak az átlagnál, de sajnos nem elegek arra, hogy egyetemre felvegyenek egy tényleg jól fizető szakmára, meg gondolom alkalmazottként nem nagyon fog úgy élni itthon valaki, mint a feljebb említett ismerősöm.


Mit ajánlotok, milyen irányba menjek el egy vidéki városban? Olyan vállalkozást szeretnék először ami kevesebb pénzből is elindítható, mondjuk 5-10 millióból. Ha kell szakmát tanulnom, én tanulnék azt is. Miket ajánlotok, mi az ami általában jól szokott menni?


2021. jún. 1. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a célom, hogy olyan havi 800 000 - 1 000 000 Ft körüli összeg tisztán megmaradjon számomra.
2021. jún. 1. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nyissa te is trafikot biztosan neked is nagy házad lesz belőle ami havi 1 Milla l nem lesz 2db 10 millas autód.
2021. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Én erősen kétlem, hogy a trafikból van, legalább is nem legális úton. pl jövedéki adó nélküli cigire tudok gondolni.
2021. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondjuk tanulj ha ilyen szinten fogalmad sincs...
2021. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

még ha nincs is igazam, nem hinném hogy ez tanulás kérdése, hacsak nincs kifejezetten egy trafikos diplomát adó egyetem. Két diplomám van egyébként. utána néztem és a XIII kerülteben írtak hogy egy cég 10 millát termel 1 db trafikkal tisztán / év az havi 800 ezer ami sok de ha a haverja a 20-as évei elején jár akkor max néhány éve lehet trafikja. ha 5 éve akkor is 50 millió nettó bevétele volt, de amit leírt vagyont az alsó hangon 80-100 millió és akkor még nem beszéltünk a havi költéseiról mint rezsi, kaja, ruha, szórakozás, mert akinek rolexe van meg két kocsija az magára elkölt egy 4-500 ezret havonta és akkor keveset mondtam.

Tehát nem jön ki a matek. Mert legalább 1,8 - 2 milliót kellet keresni havonta tisztán az 1db trafikból 5 éve alatt. Tehát van ott valami más jövedelem is.

Vagy az ország legjobban menő trafikja az övé, de akkor sem tanulás kérdése, hogy képben legyek, hanem több információ a kérdezőtől.

2021. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!