Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Számítógép szerelő karbantartó...

Számítógép szerelő karbantartó vállalkozás mennyi pénz kell hozzá illetve megéri?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
ha profi vagy akkor megéri. a pénzt nem tudom. ha egyéni vállalkozó leszel és igy javitasz gépeket akkor talán nem olyan sok. de szerintem nem sokan fognak felkeresni. inkább beviszik egy rendes szervizbe. Nekem is meg van ez a szakma is. Én inkább saját szervizt csinálnék. Bár már azokból is sok van még a vidéki városban is. sok a konkurencia.
2020. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én régen sokat javítottam, de megutáltam az egészet.

Hallgatni az ostoba és sóher embereket.

Mert a szomszéd Józsikája azt mondta... Akkor csináltasd meg vele b...meg.

Nem lehetne olcsón még megcsinálni ezt a 22 éves XPs gépet úgy hogy fusson rajta a.... De persze, akár űrrakétát is csinálok belőle egy ezresért.

Nem tudom mi történt vele barna és ragad. Beleöntötted a kávét te szerencsétlen.

2020. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ügyfélkezeléshez drótkötél idegek kellenek.
2020. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!