Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadható angol nyelvtudássa...

Elfogadható angol nyelvtudással,3 év irodai tapasztalattal, nyáron van választási lehetőség?

Figyelt kérdés
Próbaidőn vagyok valahol, de nem érzem jól magam. Habár félek, hogy máshol se érezném...
2019. júl. 3. 19:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, tavasz és ősz, ezért is tavasszal váltottam.

Kikötötték, hogy próbaidő alatt 1 nap szabi max, ha minden kötél szakad, nade nem szoktam nyaralni, úgyhogy pláne nem érvágás.

2019. júl. 4. 08:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Tavasszal csak az keres új dolgozót, akinek nagyon muszáj. Ekkoriban fizetik a cégek az éves bónuszt, így ilyenkor drága az embereket elcsábítani, vagy csak sokára jönnek (ez is drága az új cégnek), meg akarják várni a bónuszt.
2019. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, őszig már nem bírom ki itt, ráadásul addigra már rég ott a 30 napos felmondási idő.
2019. júl. 4. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!