Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyi megtakarítás reális...

Ennyi megtakarítás reális külföldön?

Figyelt kérdés
Hali. 26 éves vagyok. 4,5 évet húztam le külföldön és kb 6 millió forintom maradt elrakva. Kicsit elégedetlen vagyok. Viszont az autó (ami munkába járáshoz elengedhetetlen ) rengeteget kivett a zsebemből. Olyan havi 100 ezret (nagyon drága a biztosítás) .viszont mindent megvettem magamnak amit akartam illetve minden tartozásomat letudtam és jelenleg járok okj-s képzésre ami megint csak fél millió. Ezután vállalkozást akarok indítani. Szerintetek ez normális megtakarítás lehet? Csak magammal vagyok elégedetlen?
2019. júl. 2. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, te nyilvánvalóan eldöntötted, hogy az autó jó döntés volt, szóval minek kérdezel minket? Ha büszke vagy magadra legyél magadra nyugodtan büszke, de akkor mi is volt a kérdés?


Elképzelhető, hogy tudtál volna 35 km-nél közelebb, vagy legalább valami vonatmegálló közelébe költözni, hogy ne kelljen minden nap 70 km-t autózni. Nem tudjuk.


Ugyanakkor azt sem tudjuk, hogy mi volt a célod a kintléttel: minél gyorsabban minél több pénzt összeszedni, vagy jól élni, és közben egy kis pénzt is félretenni. Utóbbi esetben jól csináltad.

2019. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesdn reális. Gratulálok, a többség semmit nem takarít meg.
2019. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Jók a terveid, különösen a vállalkozásra nézve.

Az nagyon tetszik, hogy először egy szakihoz szegődve szeretnél dolgozni, a szakma csínját-bínját eltanulni ( a fél év kevés lesz, szerintem, az 1 év már jó lehet) és csak azután vállalkozást indítani.

Gratula, ügyes vagy és életképes a vállalkozási ötleted.

2019. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
És az itteni utakat szidják :D
2019. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!