Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatti felmondás?

Próbaidő alatti felmondás?

Figyelt kérdés

Próbaidőn vagyok a Postán, de szeretnék felmondani és fel is fogok.

Abban kérném a segítségeteket, hogy ezt elég a Postán szóban jeleznem vagy valamilyen felmondó levelet kell-e írnom és ha igen azt kézzel is írhatom?

Csak mert nem jó a nyomtatóm, faxolni meg nem fogok mert nagyon drága.

Egy bónusz kérdés még mellé.

Egy nap nem voltam a Postán dolgozni és azt le kell dolgoznom ha most felmondok a mai nappal vagy ezzel már nem kell foglalkoznom?



2019. jún. 25. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbaidő alatt azonnali hatállyal fel lehet mondani, de MINDIG ÍRÁSBAN MONDUNK FEL!! (tekintettel arra, hogy a munkaszerződésed is írásban köttetett)


Nyugodtan megírhatod kézzel is, de lehetőleg 2 példányban és az egyiket aláíratod, hogy átvették.

2019. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nem kötelező ledolgozni a mai napot, de én a korrekt megoldások híve vagyok: a mai napbevinném a felmondásom, a napot ledolgoznám, ha igényt tartanak rá - ezt az 1 napot még kibírod :-) és csak holnaptól nem mennék be.


Már csak ügyfél szempontjából is mondom: pl. ha ügyintéző vagy ablaknál, akkor elégg gáz, ha pl. 2 ablak helyett csak van és egész nap "szív" a kollégád és a jónép...

Persze, tudom, ez már nem a Te gondod, de hát én ilyen vagyok... Lehet lepontozni :D

2019. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem szeretnék kitolni a kollegákkal, csak tegnap csináltam majdnem 60.000ft hiányt és leszámolásnál már remegett a kezem és a síró görcs kerülgetett fiú létemre.

Szóval nem hiszem,hogy kibírok még egy napot.

2019. jún. 25. 07:46
 4/10 anonim válasza:
100%
Arra számíts, hogy azt a 60 ezres hiányt bevasalják rajtad.
2019. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Huhh, az durva... Azt hogy sikerült?

Nem tudod átkérni magad olyan helyre, ahol kevésbé kell pénzzel foglalkozni? Pl. nagyobb postán levelek kiadása, stb. Csomagozás.

2019. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

7:49


Mondom MAJNDEM! :)

Nem okoztam hiányt!

2019. jún. 25. 08:04
 7/10 anonim válasza:
100%

Akkor jó lenne, ha egyértelműen fogalmaznál.


"csak tegnap csináltam majdnem 60.000ft hiányt "


Ezt úgy lehet értelmezni, hogy hiányt csináltál tegnap ami majdnem 60 ezer forint. Persze, ha így írtad volna, hogy:


"tegnap majdnem 60 ezer forintos hiányt csináltam"


már másképp hangzana.

2019. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megteheted kézírással is 2 példányban. Lehet ebéd után már mehetsz is haza.
2019. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
írsz 1 word doc-ot hogy xy kérem am magyar post az zrt szüntesse meg a munkavisonyomat opróba idő alatt. dátum aláírások 2 példány szevasz.
2019. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Indoklás nélkül azonnal felmondhatsz
2019. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!