Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem tanulhat az ember?

Miért nem tanulhat az ember?

Figyelt kérdés

Miért nem? Nézegetem nekem még nincs két okj szakmám ami elvileg ingyenes az első két szakma. Mégis számtalan okj szakmát nem hírdetnek meg esti tagozaton, csak nappalin érettségi után. Viszont a korbol már kiestem, mivel 26 vagyok. De már 2 éve és kiestem amikor 24 voltam. Nagyon elegem van, hogy megálltam itt hogy nincs okj szakmám, mert nem tudok egyet kitanulni ingyen.

Igypedig nem jutok előre. Miért határozzák meg a kort? Ha ingyenes az első két szakma, pláne akinek nincs. Nyilván nem fog tanulni egy 50 éves emebr már, de egy huszonéves még nyugodtan beférhetne nappalira.


2019. jún. 14. 12:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mi az hogy senki nem tiltja? Figyelj egy nappali 2 eves kepzes heti 35 oras. Egy esti kepzes heti 8 oras gyakorlattal. Egy fizetos draga tanfolyam 960 oras osszesen gyakorlattal. Akkor most itt mondjatok meg. Mi kell a munkaltatonak? Egy gyorstalpalos szakember vagy egy tanult szakember aki minimum 2 evig tanulja. Es erre nem ad a kormany eselyt elso szakmara csak 25 eves korig. Legalabb az elso szakma nappalin lehetne korhatartol fuggetlen mint az egyetem, es nwm az higy behatarolnak egy eletkort. Egyetemnel miert nincs igy?

Oke az oke hogy korhoz kotik a 12 osztaly elvegzesert, na de az okj felnottoktatast nappalin ahol nimcs kozismereti targyak miert kotik korhoz,? Hogyha egyetemen a felsooktatasi szakkepzes sem kotottek korhoz barki tanulhat nappalin akkor a kozepfoku okj kepzeseket mint pl hegeszto, burkolo, akarmi miert? Ezt nem ertem.

2019. jún. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!