Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elolvasnátok ezt a "szerződést...

Elolvasnátok ezt a "szerződést" szerintetek nem gyanús?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. márc. 8. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem láttam hivatásos prosti szerződést eddig.

Ez kb arról szól, hogy védi a saját seggét a cég, és a te "feladatköröd" a közvetített klub által lesz meghatározva, ahogyan a "napidíjad" is.

2019. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nagyon hülyének kell lenni. :D
2019. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond a szerződéssel, hivatásos k*-va szerződés, nem vagy köteles aláírni.
2019. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Amennyiben a bár tulajdonosa úgy ítéli meg, hogy a jelentkező nem végzi kellő alapossággal a munkáját, úgy a jutalék és a fix mértékét bármikor saját belátása szerint módosíthatja..."


:DD


Erősen kétlem, hogy ez bárhol megállná a helyét.

2019. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Mi itt a gyanús? Aláírod, hogy kapcarongy leszel és a főnök kénye-kedvétől függ, hogy kapsz-e fizetést.
2019. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Mindig meglep, amikor ilyen zugszerződések kerülnek elő. Akik ezeket írják, vajon nincsenek tisztában a jogszabályi környezettel? Mert ezer sebből vérzik egy ilyen, és egy jogvita esetén a 90%-át érvénytelenítené a bíróság.
2019. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez igencsak ellentmondásos.


Egy részében munkaviszonyra hivatkozik, majd kijelenti, hogy nem munkáltatóként jár el.


Keverik a szezont a fazonnal.


Munkaviszonyra megint más szabályok vonatkoznak, mint egy megbízási szerződésre.

A feltételek alapján ez nem munkaszerződés, hanem megbízási (közvetítői) szerződés.


Ahogy az előttem szóló írta, kb 90 %-a már most érvénytelen. :)

2019. márc. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:

Meg sem lepődtem rajta, hogy még helyesírási hiba is van benne:

... Kft a adatait ...

... Kftgel szemben ...


Egyébként szerintem ez nem is lesz bejelentve sem, ezért teljesen mindegy mi is áll benne, azért ilyen amilyen, és úgysem lehet semmit sem majd számonkérni, ha adódna valami. Na és persze ők nyilván "megnyugtató" választ is adnak erre, hogy ugyan dehogy lesz itt gond, mindig minden rendben szokott lenni, bla bla bla. :)


Az egész tematikája és nyelvezete sem egy munkaszerződésé, bár igyekszik hasonlítani rá. A cégről nincs semmi adat, csak egy cégnév, se adószám, se cégjegyzékszám, se székhelye, és mindennek tetejében a cég részéről senki sem fogja aláírni. Aláírás csak a jelentkező részéről lesz így ez bíróság előtt egy olyan papír, amit bárki megírhatott ráírva a cég nevét. Csak közben a cég nem írta alá.


Kérdező így néz ki egy rendes féle munkaszerződés, nézd meg mennyi különbséget látsz:

[link]

bkik.hu/wp-content/uploads/2016/03/munkaszerzodes_hatarozatlan_ideju.docx


És nézzük a végére a bónuszt. A cég bejegyzése szerint egy építkezéssel foglalkozó cég. Jééé.


[link]

[link]

2019. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az első kép után nem is olvastam tovább, ez nem szerződés. Azon behaltam,hogy " ha a bár tulajdonos úgy ítéli meg,hogy nem végzi kellő alapossággal a munkáját"

Sajnos biztos sokan benyalják,legyünk őszinték

nem a nagy gondolkodó emberek kellenek erre a munkakörre.

2019. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!