Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nem emelt bér voltaképp...

A nem emelt bér voltaképp bércsökkentést jelent tekintve hogy mindennek növekszik az ára?

Figyelt kérdés

HA egy munkahely nem emeli a bért hanem stagnáltatja akkor az voltaképp bért csökkent?


Mert mindennek nő az ára nő az élelmiszer a rezsi a benzin a ruha a lakhatás stb stb de a bérem meg nem több vagyis egyre és egyre kevesebbet tudok venni a béremből = a munkáltató voltaképp bért csökkent? Azzal együtt hogy a bérem magában nem csökken, de minden más meg nő = a bérem csökken?


2019. febr. 24. 09:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"Na de mikor erre a pályára jöttem, ezt elfogadtam."



És amikor én ide jöttem 2012ben szó nem volt róla hogy 19ben is annyit keresek majd mint 12ben "kezdőbérként"


Ugyanis kiderült hogy itt nincs kezdő meg nem kezdőbér itt bér van és slussz.

2019. febr. 24. 10:34
 12/29 anonim ***** válasza:
72%

Balázska

Akkor 2012ben piszkosul jól kerestél, még ha a jelenlegi min bért is kaptál (100nettó), furcsa ám főleg úgy hogy a főnöködet kizsigerelő öregnek írod le...

februári fizu meg van már?

2019. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%

"És amikor én ide jöttem 2012ben szó nem volt róla hogy 19ben is annyit keresek majd mint 12ben "kezdőbérként""


És 7 éve folyamatosan csak nyavajogsz. Úgyhogy Lázár szavaival: annyit is érsz... De leginkább annyit sem. Szerintem még neked kéne fizetned, hogy melegedni jársz.

2019. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Balázska februárban nem a februári, hanem még a tavaly novemberi fizetését várja, ennyit igazán tudhatnál már. :-)
2019. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 bollocks ***** válasza:
100%

"ez van majd elmész ha nem tetszik."

Vagyis neked tetszik. Akkor mi a baj?

2019. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem tetszik de más nincs.


A szegény embernek se jó a szakadt gatyája de van más ? nincs. Ami van azt kell szeretni mert másra semmi remény.


És eljön majd az idő amikor "lesz ez még így se" ez az IGAZI baj.

2019. febr. 24. 13:03
 17/29 anonim ***** válasza:
Ennél jobban nem tudnál fordítva ülni a lovon. Az elmúlt majd' egy évtizedben egyáltalán nem csináltál semmit azon kívül, hogy itt hányod a vért napi rendszerességgel. A munkád értéke nulla, kapsz érte pénzt, örülj neki. Próbáltunk sokan sok mindent mondani, sosem fogadsz meg semmi tanácsot. Ebben az esetben annyit tudok mondani, hogy egyszer majd kajára sem lesz pénz és elhullasz. Valószínűleg akkor sem tennél keresztbe egy fűszálat sem.
2019. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem jelent bércsokkenest, meg amugy is orolj neki hogy van munkad en mar reg hazazavartalak volna
2019. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én az itt válaszolók zöménél azt nem értem, hogy ő utánuk két kézzel kapkodnak a munkáltatók mindenhol? Ennyi lehetőségük van?! Hogy lehet az, hogy ilyen sokan képtelenek azt felfogni, hogy valakinek tényleg csak egy rossz melóhely jut, és máshova nem veszik fel?!... Nem értem az itteni válaszolókat!! Mindegyik ilyen jó helyzetben van, vagy pedig csak itt élik ki a kérdezőn, és a többi nehéz helyzetű emberen a frusztrációikat?...
2019. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"Mindegyik ilyen jó helyzetben van"



Dehogy vannak ugyanolyan szar senkik ezek is mint én csak verik a nyálukat itt a semmire.

Aztán meg eset kenik a párizsis zsömlét és hajnalban kelnek hogy beérjenek a szarul fizetett trágya munkaheylükre.


Ugyanolyan szar senkik mint én. Meg mint itt az emberek 99%-a.

2019. febr. 24. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!