Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nem emelt bér voltaképp...

A nem emelt bér voltaképp bércsökkentést jelent tekintve hogy mindennek növekszik az ára?

Figyelt kérdés

HA egy munkahely nem emeli a bért hanem stagnáltatja akkor az voltaképp bért csökkent?


Mert mindennek nő az ára nő az élelmiszer a rezsi a benzin a ruha a lakhatás stb stb de a bérem meg nem több vagyis egyre és egyre kevesebbet tudok venni a béremből = a munkáltató voltaképp bért csökkent? Azzal együtt hogy a bérem magában nem csökken, de minden más meg nő = a bérem csökken?


2019. febr. 24. 09:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Fogalmazásgátlót vettél ve, Balázs?
2019. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
A béred értéke csökken, igen, hisz nem követi az inflációt. Velem évek óta ez van már, fillérre ugyanannyit keresek évről-évre, és érzem is, hogy hogyan tudok egyre kevesebbet vásárolni belőle.
2019. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
kérdező én ugyanezt a kérdést tettem fel vagy 2 hónapja és egyből letrolloztak. dehogy mi volt a troll a kérdésemben nem derült ki. tényleg egy vicc ez az oldal.
2019. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
20%

"Velem évek óta ez van már, fillérre ugyanannyit keresek évről-"


És a te főnököd mit mondana ha odamennél hogy drága főnök dúr hát csökken a bérem hát tehetünk valamit? Kiröhögne?

2019. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Most ezt miért tőlem kérdezed?
2019. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
7%
miért neked emelnek? nem. akkor vajon miért tőled kérdezem na vajon miért..... nem is sejthető igaz-e?
2019. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%

???

Közszolga vagyok, bértábla szerint dolgozom, nincs értelme a főnökömnél verni az asztalt. Majd haladok szépen előre, ahogy mennek az évek.


Továbbra sem értem, mi rosszat írtam.

2019. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%

" bértábla szerint dolgozom"


Ennek semmi jelentősége ha a béred marad és minden más meg emelkedik.

2019. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Így van, csak annyiban számít, hogy én nem tudom a főnöknél verni az asztalt. Hiába tudja, hogy megérdemelném, meg cimbik vagyunk, meg minden, akkor se tud egy fillér emelést se intézni.

Na de mikor erre a pályára jöttem, ezt elfogadtam.

Azért írtam az eredeti kommentemet, mert úgy láttam, a kérdező nincs tisztában az "infláció" szóval.

2019. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Én meg nem bértáblás helyen vagyok tudna emelni ha akarna de juszt se emel.

meg is mondja: ez van majd elmész ha nem tetszik.

2019. febr. 24. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!