Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez munkahelyi diszkriminaciona...

Ez munkahelyi diszkriminacionak szamit?

Figyelt kérdés

Dolgoztam x helyen 5 honapot diakkent, utana felvettek rendes alkalmazottnak.


Az orvos szerint nem tudnek 10kgnal tobbet felemelni, mert "tul vekony" vagyok. Ezert kirugtak 1 honap utan tavaly.



Most ismet megprobaltam mas munkakorrel, sokkal jobb fizikummal, de valami gagyi internetes bmi kalkulator alapjan ismet "tul vekonynak" itelt meg az uzemorvos. Ugyhogy megint kirugtak.


Megjegyzem diakkent sokkal tobbet es nehezebbeket emeltem, mint a masik ket munkakorben kellett volna...


Ez diszkriminacionak szamit? Ha igen, mit tehetek?


Egyeb: edzek folyamatosan, sajnos gerincferdulesem van, de ezzel nem igazan tudok a tornan kivul mit kezdeni es lany vagyok. Ezeket leszamitva makk egeszseges vagyok.


Koszonom a valaszokat...


2019. febr. 14. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít annak, azt teheted hogy nem ott dolgozol
2019. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!