Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Legális foglalkozás a szakdolg...

Legális foglalkozás a szakdolgozatíró? Hirdethetem magam közvetlenül? Ha ezt akarom csinálni, ez bejelentett munka lehet? (Nem vicc kérdés, esküszöm. )

Figyelt kérdés
Egyetem alatt nyaranta megírtam 4-5 szakdolgozatot, ezzel megkerestem 250-300 ezret, de ehhez ismerősök ajánlásával, emberek megkeresésével szereztem mindig klienseket. Ezt egyetem után folytathatom hirdetés útján?

2018. nov. 11. 23:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Eddig úgy csináltam, hogy megkerestek ezek az emberek, akik hallották vagy mondtam neki, hogy már korábban elvállaltam ilyet, és megkérdezték, ha ennyit és annyit fizetnek, megírom-e nekik, én megírtam, ők fizettek és baráti szívességként volt elkönyvelve. Nem akartam én ezzel ártani, időhiányos, levelező tagozatos embereknek segítettem ezzel.
2018. nov. 11. 23:41
 2/12 A kérdező kommentje:
Na jó, bevallom, kamu a kérdés, nem csináltam ilyet soha, csak eljátszottam a gondolattal, de azért érdekel, hogy ez reális és legális-e. :)
2018. nov. 11. 23:48
 3/12 A kérdező kommentje:

Viszont ismertem ilyen embert, aki csinált ilyet és ez inspirált. De én ezt etikátlannak tartom, ezért a legalitását is kétségbe vonom. Nem is hiszem, hogy képes lennék rá. Csak írhatnékom volt így este gyakorin. :D


Egy unatkozó, hülyeségeken gondolkodó diák

2018. nov. 11. 23:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát gyakorlatilag reklámozni akarod, hogy bűncselekményt vállalsz. Nem a legjobb ötlet.
2018. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudományos munkát írni nem bűn, pénzért is vállalhatsz ilyet. Jogilag nem tudnak beléd kötni. Viszont nem etikus kifejezetten azért megírni egy tudományos munkát, hogy azt valaki a sajátjaként tüntesse fel, és ezzel teljesítse tanulmányi kötelezettségeit.
2018. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bűn, lehet, hogy nemcsak erkölcsileg, és legfőképpen azoknak, akik megiratják és lebuknak, és mindenkit figyelmeztetni szetetnék, aki ezt a kérdést olvassa, hogy ne éljen ilyen lehetőséggel és ne is vállaljon ilyen "munkát". A kamu kérdésemnek ez is a célja volt, azon kívül, hogy megtudjam, legális-e. Ez egy terjedő, etikátlan tevékenység, amiről diákként én magam is hallok elég sokat, és ami ellen fel kell lépni, és a célom az továbbra is, hogy ha ez még nem is derül ki vagy nem bűn, ne éljen ezzel senki. Gyakorin kívül milyen helyen tudok még ez ellen kampányolni? Ilyen figyelemfelhívó eszközzel?
2018. nov. 12. 00:51
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Most akkor mivan, mi a kérdés lényege?
2018. nov. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
42%

Mindegy, én IP cím alapján tettem egy feljelentést a NAV-nál a kérdezőről. Biztos, ami biztos!

Átvizsgálják a gépét, maximum nem találnak rajta semmit, de ő is írta, hogy megkell tisztítani a szakdolgozat írást a csalóktól. Legyen így!

2018. nov. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, te kis humorgyáros :))))))))))))
2018. nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Hát hogyne, mert tudod mi az IP címe. És ugyanaz az IP címe másnak nem is lehet, mi?

A rendőrség meg majd ugrik és lefoglalja bárki gépét csak úgy mert te azt kéred.

2018. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!