Beírni, nem beírni?

Figyelt kérdés

A kérdés szerintem másnál is felmerült. Be nem jelentett munkát érdemes megemlíteni az önéletrajban? Sok helyen azt írják, hogy csak a tapasztalat számít és nem az, hogy bejelentett volt-e, ennek a formájáról csak az interjún tegyek említést. Viszont ez nem "rossz pont" ?

Illetve a diákmunkát hasznos megemlíteni? Részben illeszkedik a megpályázni kívánt álláshoz, csak félek, hogy ilyen alapokkal nem lennének türelmesek a betanítást illetően.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 17. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákmunkát beírnám - a fekete munkát nem.
2018. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig mindent beleírnék, azt nem kell részletezni, hogy be volt-e jelentve vagy sem.

A betanításnál pedig nem ettől függ a türelmesség.

2018. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is mindent beírtam, meg is kaptam az állást.

Mikor később szóbakerült, hogy hol tanultam ezt vagy azt, megmondtam, hogy nem voltam bejelentve, de ez csak utólag derült ki, az akkori munkaadó hibájából.

Soha semmi hátrány nem ért emiatt, mások is tudják, hogy ilyesmi előfordul.

A tapasztalatoknál viszont jól jött, hogy ismerem a dolgokat, amelyekre szükség lesz a munkámnál.

2018. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök lényegtelen az önéletrajz szempontjából, hogy feketén vagy legálisan dolgoztál. Tapasztalat van, és mi, ez a lényeg. Esetleg ha a NAV hoz jelentkezel ne írd be :))
2018. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!