Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éretségi bizonyitvány hiányát,...

Éretségi bizonyitvány hiányát, hogy lehet kivédeni ha kérik az új munkahelyen?

Figyelt kérdés
Azt mondtam van éretségim,de sajnos nincs.És most kérik a bizit.Nagyon kell a munka,adjatok tippeket légyszi
2010. jún. 21. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj.
2010. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor még az interjúig semm juttok el.
2010. jún. 21. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem tudod "kivédeni".Ha kell a bizonyítvány, akkor kell és kész.
2010. jún. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mi értelme hazudni? inkább a jelentkezésnél vallottad volna be, hogy nincs olyan végzettséged, amit kérnek.. most cikibb lesz. Megérdemled!!
2010. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Így se meg úgy se vesznek fel.. ha hazudsz, akkor meg pláne.

Előző voltam.

2010. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt irja:"MEGÉRDEMLED" tipikus rossz indulatú kárörvendő vagy TE kis TE
2010. jún. 22. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

nem kárörvendő, de ha érettségit kér akkor azt kér!

Én sem jelentekezek orvosnak, mert nincs orvosi végzettségem...

Most már mindegy, hazudtál, vállald el, de az állástól búcsúzz el, gondolom volt jó pár valóban érettségivel rendelkező jelentkező is az állásra.

2010. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia jelentem az állástól nem búcsúzom el,mert még igy is engem találtak a legszimpatikusabbnak.Orvosnak én semm jelentkeznék,de azért egy érettségit ne keverj már össze egy orvosi diplomával.Sok olyan érettségivel nem rendelkező embert ismerek akinek olyan tudása van,hogy lehet,hogy sok érettségivel rendelkező ember elbujhatna melletük.(Mert ilyet is ismerek)Persze tisztelet a kivételnek.Kivánom neked,hogy találj magadnak valami olyan elfoglaltságot ahol nem a rossz indulat hanem esetleg a segitő szándék kell.Lehet,hogy jót tenne neked.Egyébként 4 nyelven beszélek ebböl 2 anyanyelvi szinten.Talán nem mindenki hülye akinek nincs papirja róla.Ugyhogy az állásom maradt.És miért???Hogy is irtad???Ja igen megvan:MEGÉRDEMLED
2010. jún. 23. 16:20
 9/10 anonim válasza:
71%

Remélem abból a 4 nyelvből jobb a helyesírásod.:)))

De megértelek, próba szerencse alapon miért ne próbálja meg az ember, tényleg sok helyen átsuhannak az érettségin, mert alap hogy van a jelentkezőnek, fel sem merül bennük.Esetleg mondd azt hogy folyamatban van, de akkor már ne hazudj!Szerezz egy érettségit, mert lehet hogy most megúszod de később már neked lesz ciki ha ennyin elbuksz egy állást stb.

2010. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A helyesirásodon te is javithatsz.Meg az a fránya rossz indulatod... az sajnos ugy tünnik javithatatlan.
2010. jún. 27. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!