Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné-e ennyi fizetésért...

Megérné-e ennyi fizetésért itthagyni ezt az országot?

Figyelt kérdés
Párommal külföldre mennénk dolgozni. Van egy lehetőségünk, csak nem tudom, ezért megéri-e kimenni, ez jó fizetés-e: párom 1300 eurót, én 1100 eurót keresnénk. Szállás, kaja biztosított. Viszont csak téli szezon (kb 3 hónap) de aztán mehetnénk nyári szezonra is. Szóval szerintetek belevágjunk?
2008. nov. 2. 12:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj, menj ,és ne nézz hátra.
2008. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolso jot irtal! Tetszik!
2008. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Na megfogalmazódott benned ez a menjek-nemenjek, ez tönkretehet mindent. Jól írták: pakolj, menj és ne nézz hátra.

Ausztria amúgy sem a világ vége, még ha a német határ mellett vagytok akkor sem.

Igaz nem írtad, hogy itthon milyen munkakörben, milyen végzettséggel és mennyiért dolgozol.

2008. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagjatok bele!Foleg,ha fiatalok vagytok.Lehetseges,hogy akad kinn mas melo is,nem kell hazamennetek es ujra kimenni.En is valahogy igy kezdtem.
2008. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Ha nekem ilyen lehtőségem lenne biztos hogy nem hagynám ki...hol kaptál ilyen ajánlatot?nagyon érdekelne
2008. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Sikerult dontened?
2008. nov. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

:-) Köszi a válaszokat, adtatok egy kis lelkierőt. Igen, biztos jó ez a lehetőség, csak nagyon nehéz elindulni. Párom egy barátja révén jutott ki, most már ismeri a főnököt, meg persze mindet ismer. Nem azért kérdeztem, mert nem tudtam ott mi van, hanem abban vagyok bizonytalan, hogy el tud-e így indulni az életünk egy m,ásik irányba, és nem kullogunk haza majd 3 hónap után és itthon megint kezdhetünk mindent előről. és persze azért kérdeztem, hogy hátha van egy olyan ország a világban, amit ismertek, hogy ott mégjobb, hogy éves állást kapunk, ilyesmi.

Valaki mondta, hogy őt is érdekelné. Beszéljünk priviben.

Egyébként most szóbajött Málta. Hát erről még nem tudok semmit.

Köszi mégegyszer. ha utazunk, leghamarabb december közepe.

2008. nov. 5. 21:26
 18/21 A kérdező kommentje:

Meghánytuk-vetettük. Jelentem: megyünk!

Kössz a segítséget mindenkinek!

2008. nov. 7. 15:10
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Orulok,hogy sikerult donteni!

Altalaban a kint elo magyarok szoktak segiteni munkat ugyben.Szerintem vagjatok bele ebbe a meloba,ismerkedjetek magyarokkal es ok majd segitenek.Nem kell hazajonnotok,biztos vagyok benne,hogy talalni fogtok melot!Mindenki ideges,tart az idegen orszagtol,de meg lehet szokni.

Megkerdezhetem hany evesek vagytok?

Sok sikert kivanok!

2008. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Meg jo hogy kimentek, ott pedig keressetek mas munkat mar az elejetol, hogy amikor a 3 honap letellik, akkor legyen hol kint maradnatok!

En is kint vagyok, csak latogatoba jovok haza!

2008. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!