Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért vagyok munkanélkuli?

Miért vagyok munkanélkuli?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, 19-20 éves koromtol , elkezdtem dolgozni, gyárba de akkor az kikészitett.

Nem birtam a monotonitást.

21 éves koromtol nem dolgozok fixen,mert érettségivel sehova sem kellek, raccsolok, beszédhibás vagyok, ezért nyelvet sem tudtam megtanlni angolt vagy németet.

Igy diplomát sem adnak.

Okj képzések horror árakon, munkanélkuli hivatal évek ota nem csinál semmit, csak ilyen alkalmi munkáim voltak , pakolo, rakodo , és stb.

Egészségem tönkrement,

Fiatalkorom elveszett, és ugy érzem nincs kiut. Szulokkel élek egyutt.

Nem tudom hogyan lehetne ebböl kitorni,mert halál unalmas éveken keresztul a netet, éa tvt bámulni unalom ellen.

Szakmét akartam tanulni, csak anno mondták áhhh az okj képzés sz.. sem ér, a szakmunkás ér valamit de csak 18 éves korig.

Voltam betanitott munkás épitkezéseken, de a nem fehér emberel,mivel csemdes vagyok,nem vok odamondo,elkezdtek cikizni, hogy mi van de disznofeju, birja a sulyodat a gerenda? Du..tál már életedben?

És akkor kiléptem és soha többé, ilyen helyekre. Nekem olyan foglalkozás kéne amit egyedul lehetne csinálni,maszekban vállalkozásban.

De telik /telt az idö, én meg tönkrementem mégjobban.

27/F


2018. júl. 8. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Kifogás, kifogás, kifogás...


- Két OKJ-s képzés elvégzését támogatja az állam, neked nem kerül pénzbe. 25 éves korig nappali tagozaton, utána estin, de nem minden képzés támogatott! Itt van infó: [link]

Nem igaz, hogy az OKJ semmire sem jó, ne hidd el!

- Sokan beszédhibásan tanultak meg idegen nyelveket, többek közt én is. Kutyát nem érdekli a raccsolásod, amúgy meg L-O-G-O-P-É-D-U-S (én is jártam oviban is, és később 19 évesen is).

- Olyan foglalkozást nem fogsz találni, amit tök egyedül tudsz csinálni, pláne ha ennyire életképtelen vagy (bocs, én ezt látom rajtad - de ezen lehet változtatni, nem kell belesüllyedni!). Az IT szakmák egy része (rendszergazda, programozás, stb.) olyan, hogy nem kell túlzottan interakcióba kerülni másokkal, tehát nem kell egész nap emberekkel foglalkozni.

2018. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha van jogsid fuvarozni is mehetsz.


De pl auchanba is fizettem már olyan kasszánál, ahova ki volt írva, h nagyothallo / beszédhibás a kasszás. Biztos más áruházakban is van ilyenre lehetöség, és ha nem is neked valo, de h kicsit rendbeszedd magad anyagilag, arra jo lehet.


Amugy meg szerintem mikor igy ki van irva, akkor az emberek is türelmesebbek a kaszással. Aki meg nem, azt nem kell figyelembe venni, nem érdemli meg.

2018. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az informatika valóban jó lenne, ülő munka nagyrészt és hasonló "kaliberű" emberek dolgoznak benne többnyire.

Annyi munkalehetőség van csak körül kellene nézni!

A mezőgazdaság is jó lenne, ahogy többen is említették már. De sofőrnek, raktárosnak is elmehetnél. Persze ezekhez papír kell, de után egészen jól kereshetnél vele és a kutyát nem érdekelné hogyan beszélsz.

2018. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!