Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatal es munkanelkuli. Mit...

Fiatal es munkanelkuli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsi a helyesirasert SK-bol vagyok.

Az even vegeztem szakkozepiskolan, erettsegivel. 5 ev alatt ra jottem hogy annyira nem is szeretem a szakmat amiben ki vagyok tanulva. De ugyebar dolgozhatnék én barmit erettsegivel ELVILEG... Gyakorlatilag viszont nem hajlando fol venni 1munkaado sem, mondvan hogy mit akarok en a fodrasz szakmám-al kezdeni egy irodaban pld. Ketsegbe vagyok esve, fő sulira sem tudok ez miatt menni mert ugyebar azt is fizetni kell. Valamikor ez teljesen kiborit, hisz naaagyon keves ember van, aki manapsag a kitanult szakmajaban dolgozik. Jelenleg 500km-t kellene utaznom hogy munkat kapjak egy GYÁRBAN. Ami szinten nem álom munka, de talan el kezdhetem a tovabbtanulast.



2017. okt. 31. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

SK az szlovákia?

Nálatok nincs segédmunkásból hiány, vagy bármi másból.

Budapesten 22 ezer körül kap naponta egy segédmunkás, de vidéken is 12 ezer. Nem álom meló, de annyit kereshetsz egy héten, mint más egy hónapban.

2017. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van magyar állampolgárságod, akkor jelentkezhetsz magyar egyetemre állami ösztöndíjas képzésre, meg kollégiumba. A megélhetéshez szükséges minimális pénzt meg a szakmáddal meg tudod keresni esténként, hétvégenként, Budapesten pl. biztosan keresnek diákmunkában fodrászt, ismerek olyat, aki pont ezt csinálja pont emiatt.
2017. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia,én is Sk_bol vagyok,irtam privátot neked
2017. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bűnözzél
2017. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az állami egyetemeket nem kell fizetni.
2017. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt Szlovákián olyan hogy állami egyetem max a rendőri van :D és oda is csak akkor vesznek fel ha közép suliba is valami hasonlót végeztem.
2017. nov. 1. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!