Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22-23 évesen teherautózás...

22-23 évesen teherautózás vagy buszozás?

Figyelt kérdés
Fizetést most ne nézzük, ti melyiket választanátok, nálam az a baj hogy mást "mond" a szívem meg mást az eszem.

2017. aug. 1. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy teherautóznék.

- Kevesebb felelősség (nincsenek utasaid)

- Viszonylag kötetlen munkaidő (megállhatsz kajálni)

- Úgy öltözöl fel ahogy akarsz

- Olyan zenét hallgatsz amilyet akarsz vezetés közben

sokkal több előnye van mint a buszozásnak.

2017. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Busz.
2017. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én teherautóznék.

Ahogy az egyes is írta, sok szempontból kötetlenebb.


Fizetés meg nem szempont, mert azonos feltételekkel kb. azonos.

2017. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, milyen teherautózás. Ha terítésről van szó fel- és lerakodással együtt, vagy postai jellegű munka, akkor busz. Ha lepakolnak helyetted vagy nemzetközi utakat teljesítesz, akkor teherkocsi.


Vagy nézzük a másik oldalt: milyen busz? Helyi járatot én nem vállalnék, helyközit, távolságit, különjáratot igen. Szerződésest csak akkor, ha több műszakos munkarend van és nem kell a gyárnál végigvárni a 8 órát.


Különben meg amit jobban szeretsz; én megrögzött buszbuzerátorként szívesen csinálnám a városi buszvezetést is, de az áruszállítás (fals) szabadságérzetével nem veszi fel a versenyt semmilyen munka.

2017. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, véleményeket! sokat segítettetek!
2017. aug. 1. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol teherezel. Ha nemzetközi, és rakodnak helyetted,akkor jó lehet. Belföldön áruterítőzöl, kelsz jó korán, és többet rakodsz, mint vezetsz. Én is emiatt váltottam buszra. A fizu meg min. ugyanannyi, hanem több. És nem húz le a hajcsár fuvaros cég minden szarral.
2020. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért kamionnál se sokkal kisebb a felelősség, sőt.
2021. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!