Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Minden reggel, mikor felszállok a buszra egy srác a szemembe néz, majd mikor visszanézek rá, már elfordul és kb. ezt csinálja egész úton. Ma például délután is találkoztunk és nekem fel sem tűnt, hogy ott van, egészen addig, amíg úgy nem éreztem, hogy valaki bámul. És ő volt az. Ez mit jelent? Tetszek neki, vagy mi?

2017. ápr. 5. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Tetszel neki de nem megy oda hozzád, mert:

-fél

-foglalt

-azt hiszi van barátod

2017. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én például sokszor azért nézek félre egyből, ha összekerül a tekintetünk valakivel, nehogy ilyeneket gondoljon.


Ebből még nem lehet megmondani.

2017. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!